#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
her orta saha oyuncu pasör degil farkli tip orta saha oyuncular da mevcut. bundan biri de ndiayedir. komple orta saha oyuncusu degil ama dinamizm ve presiyle cok katki saglayabiliyor.

Böyle oynayacaksa zaten 1 sene daha kalsın takımda, şu Trabzon maçındaki veya Moskova/Kasımpaşa maçında oynadığı oyunu düzenli hale getirsin pas yapmasa da oyun kuramasa da olur sesimi çıkarmam. Ama işte adamın ortası yok ki bir maç 10/9 ile oynar diğer maç 10/5

Şu performansını istikrarlı hale getirirse zaten takımın kilit oyuncularından olur

:asd:
adamı eleştirecek birşey bulamadın beni eleştiriyorsun önemli değil gerçi bazen duruyor olması komple durmuş olanlardan iyidir ;D

Eski mesajları bulma konusunda çok başarılısın. Bu adamın yerin dibine sokulduğu mesajları çıkar. Dün iyi oynadı diye adamı göklere çıkarıyorsunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim. Bu adamdan bize hayır gelmez. Belhanda'ya "modern 10 numara" deyip yutturmaya çalışıyorlar. Arkadaşımızın biri de "Ndiaye için farklı bir tarzı var farklı bir orta saha" demiş buna. . . Saçma sapan argümanlarla adamı yutturmayın bize. Bize standart orta saha gelsin yeter!

Eski mesajları bulma konusunda çok başarılısın. Bu adamın yerin dibine sokulduğu mesajları çıkar. Dün iyi oynadı diye adamı göklere çıkarıyorsunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim. Bu adamdan bize hayır gelmez. Belhanda'ya "modern 10 numara" deyip yutturmaya çalışıyorlar. Arkadaşımızın biri de "Ndiaye için farklı bir tarzı var farklı bir orta saha" demiş buna. . . Saçma sapan argümanlarla adamı yutturmayın bize. Bize standart orta saha gelsin yeter!
mobildeyim şimdi bulamamda gerçi gerek de yok bu herife laf attığımı hatırlamıyorum yani çoğunlukla kraldiaye minvalinde post atmışımdır

şimdi övülme konusuna gelirsek dün oynadığı toptan sonra övülmesi çok normal asıl problem herife ön yargı besleyip oynadığı topu görmezden gelmek yani sen istediğini de bu adam dün akşam mükemmel top oynadı bence

mobildeyim şimdi bulamamda gerçi gerek de yok bu herife laf attığımı hatırlamıyorum yani çoğunlukla kraldiaye minvalinde post atmışımdır

şimdi övülme konusuna gelirsek dün oynadığı toptan sonra övülmesi çok normal asıl problem herife ön yargı besleyip oynadığı topu görmezden gelmek yani sen istediğini de bu adam dün akşam mükemmel top oynadı bence

İnkar etmiyorum. Kaybettiği topları da gördüm, kale karşısında mala bağladığını da gördüm. Top taşıdığını etkili paslarını da gördüm. Ancak dünkü performansına bakıp "alalım" "bonservisini alalım" "kral" "10 numara" gibi övgüleri hak etmiyor. Yapması gereken işleri yapıyor. Olağanüstü performansı yok ve en önemlisi bonservisini geri alacak performansı yok!

İnkar etmiyorum. Kaybettiği topları da gördüm, kale karşısında mala bağladığını da gördüm. Top taşıdığını etkili paslarını da gördüm. Ancak dünkü performansına bakıp "alalım" "bonservisini alalım" "kral" "10 numara" gibi övgüleri hak etmiyor. Yapması gereken işleri yapıyor. Olağanüstü performansı yok ve en önemlisi bonservisini geri alacak performansı yok!
Birincisi %94 pas isabetiyle oynamış, kale karşısında mala bağladı pozisyonda topu oraya getiren kim onyekuruyu kaleciyle başbaşa bırakan kim o pozisyonda

Ayrıca dünkü performansına bakıp kimse alalım dememiş 1 sene saha kiralanabilir gibi 1 ya da 2 mesaj var bonservisini geri alalım diyen kimseyi de görmedim maçtan sonraki postlara göz gezdirdim de şimdi bu konudaki

Yani dünkü maçtan sonra kral denmesi abes ama beyinsiz zekasız kazma denmesi normal dime, bu herif istediği kadar iyi oynasa bile 1 maçta beyinsiz ve kazma diyelim %94 pas isabetiyle oynadığı zaman pas özürlüsü diyelim, maçın kilidini açan ince 1 pas attığı zaman salak aptal diyelim bence de

Şimdi gider sezon boyu saçma 1 top da oynayabilir ama bu dün akşam müthiş oynadığı gerçeğini değiştirmez

Osmanlıspordan transfer edilmesini istemiştim ama asla o fiyatlarla olmamalıydı bu iş. Allahtan muazzam bir fiyata sapladık İngilizlere; yoksa bu sezon için Avrupa' dan men cezası kaçınılmaz olacaktı...

Sezon sonunda ilk iş orta saha hattını netleştirmek olmalı. Belhanda' nın gidişi şimdiden garanti deniyor, isabet olur. Selçuk eziyetine hala katlanmak isteyen yoktur herhalde?!. Fernando' nun da iyi kötü bir piyasası vardır, paketlenirse memnun olurum mevcut haliyle. İçlerinde takımda tutulmasını isteyeceğim tek adam Ndiaye' dir ki o da ''Senelik toplam 2 m veririz, işinize gelirse'' minvalinde bir kiralama teklifi sunularak gerçekleşmeli. İngiliz takımları için böyle zararlar çerez kabilinden; bonservisiyle almak için talibi çıkarsa onun da yolu açık olsun. Fernando kalacaksa, kiralık olarak da düşünülmemeli zaten. Fernando-Ndiaye ile, yanlarına kim gelirse gelsin, orta saha hattının yeterli olamayacağını yeterince gördük zira...

Seyirci ile coşan bir yapısı var. Deplasmanlarda dünkü maçtaki oyunun yarısını oynasa seviye atlarız. Fakat o golü atmalıydı, şutlar da biraz daha fazla ayak içi denemeli.

Üst Alt