#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk geldiğinde zımba gibiydi 16.5 milyona satılınca çoğunluk üzülmüştü. Şimdi isabetli pas atınca sevinir olduk, ayağın ayarı mı bozulur bu nasıl performans düşüklüğü şaşırtıcı. Mental anlamda aşırı zayıf bir oyuncu.
bu adam bize belhanda diagne mariano feguli ve herhangi bi oyuncunun değerini bulduğu anda direkt sepetlenmesini ispatlayan bi oyuncuydu

türk takımları idman mı yapmıyor bilmiyorum da 2 seneye gelen çöp oluyor. umarım marcao ve luyindama kötüye gitmezler

Benim icin sezonun en büyük hayal kirikliği. Belli ki hem mental hem fiziki hic Hazir degil ve ayni zamanda Terimin pas odakli orta saha sisteminde hic Uymuyor. Ndiaye aslinda EPL icin yaratilmis bir Box2Box oyuncusu.

AMA;

Pas oyuncu amatör seviyede ve mactan cok fazla Kopuyor bazen, Terim bosuna Donku final maclarinda oynatmadi. Konsantrasyonu bazen cok cabuk kayip ediyor.

Tudor sezonuda cok cok daha iyidi ama o zaman hazir bir Fernando vardi ve cogu maclarda 3lü
Oynurduk....

Yinede seviyorum kendisini, yolu acik olsun, muhtemelen EPL de tutmuycak ve 2 sene sonra yine Süper Ligte görürüz kendisini

Hahahah sezon başında gelmesin Eyşan dediğimizde herkes dalga geçiyordu.

Adam sıfır kalite sıfır. Dursun bize iyi kitledi ama biz Stoke City'e daha iyi kitledik. :cigara:

Lokomotif maçında ne top oynamıştı bee , bu sene başka maçı kalmadı aklımda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt