#17 Tomáš Ujfaluši - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Tomáš Ujfaluši

Cevap: #17 Tomáš Ujfaluši

Maç boyunca cok iyiydi.. hiç sırıtmadı.. hamleleri yerindyedi.. ofans olarakda destek verdi.. Tomas Ujfalusi yerinde bir transfer.. Ben beğendim..

Urfalının sağ bekliği için "defansif kalır,ileriye destek veremez" diye düşünülüyordu ama adam bildiğin sağ açık gibi oynadı.

unled1vgp.jpg

Bu adamı stoper yaparak harcamamalıyız. Geldiğinden beri sağ bekte görev almasını istiyordum ve bugün gördük ki asıl yerinde çok yararlı olacak.

Sabri'yi kulübeye çekerek şu defans hattını oluşturmalıyız.

Ujfalusi Zan Server (ve benim tercihim Çağlar)

Harikaydı, tüm sezon bu performansı gösterir umarım. Sağ bekte bu kadar etkili olmasını hiç beklemiyordum.

33 yaşında adam H.baltadan 10 kat daha enerjik ve aktifti.

Beğendim diyebilirim.Ama yinede stoperde oynamalı.

MActan sonraki yorumlardan anladim ki forumdakilerin cogu bu adami izlememis gelmeden once ve sag bekte boyle oynamasina sasirdilar. Madem izlemediniz niye daha yeni transfer oldugunda atip tutuyorsunuz arkadas, bi bekle, bi izle sonra camur atarsin. Hayrani falan da degilim bu adamin, sadece bizim bazi taraftarlardaki on yargiya kiziyorum.

kalitesini halâ gösteriyor.Böyle iyi oynar sürekli umarım.bir maç bile kötü oynasa hemen "Atletico'nun artığını aldık" muhabbetleri başlar

Üst Alt