#17 Tomáš Ujfaluši - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Tomáš Ujfaluši

Cevap: #17 Tomáš Ujfaluši

Sağda çok iyiydi. Yaşına aldanmamak gerek. Kaç tane bindirme yaptı sayamadım. İnşallah hep böyle devam eder.

geldiğinde biton laf edildi bu forumlarda,adamın ne kazmalığı bırakıldı nede messiye yaptığı hareketten ötürü adamlığı bırakıldı,oysaki bu adam yıllarca italya ve ispanya liginin tozunun yutmuş,çek milli takımının vazgeçilmez bir oyuncusu olduğu unutuldu.

ujfalusi bizim ligde tef çalar oynar,avrupadada güzel işler yapabilir.hala iş var bu adamda yeterki takıma adapde olsun,bunuda interdeki performansı ile kanıtladı zaten,her kazma ujfalusi gibi olsun ne diyeyim..

bildiğin hücumcu bek gibi oynadı ujfa hayranlıkla izledim ama bizde yeri stoper olur gökhan zan'la yürümez :eek:

Bizim Urfali acayip oynadi Inter macinda.

Bu kadar beklemiyordum, kesinlikle begendigim bir stoper, ama sag bek'de bu performansi beklemiyordum acikcasi.

Bravo Ujfalusi.

geldiğinde biton laf edildi bu forumlarda,adamın ne kazmalığı bırakıldı nede messiye yaptığı hareketten ötürü adamlığı bırakıldı,oysaki bu adam yıllarca italya ve ispanya liginin tozunun yutmuş,çek milli takımının vazgeçilmez bir oyuncusu olduğu unutuldu.

ujfalusi bizim ligde tef çalar oynar,avrupadada güzel işler yapabilir.hala iş var bu adamda yeterki takıma adapde olsun,bunuda interdeki performansı ile kanıtladı zaten,her kazma ujfalusi gibi olsun ne diyeyim..

Gevşer gönül yayları....

Arkadaş bi maçda bu kadar fikir değiştirir mi insan. O açıdan haklısın.

Neyse iyisiyle kötüsüyle bir iki değerlendirme yapalım.

Her şeyden önce kimse hiç bir zaman Ujfalusi kötü adam demedi.

Bu transferi eleştirenler aradığımız adam değil dedi.

Bize Popescu gibi takımı geriden yönetecek bir stoper lazım.

Ayrıca İnter maçında sağ bekde teknik eksikliği ve kötü ortalarıyla sırıttı bence. Ama evet güzel bindirmeler yaptı.

Tabi adamın gerçek bölgesi stoper o yüzden sağ bekdeki eksiklikleri için eleştirmiyorum. Yanında Garay gibi bir stoperle çok başarılı olur. Keşke pærtneri Servet olmasaydı.

Sağbek deki bu performansın beni korkutuyor ujfa,senin yüzünden gökhan zanı izlemek zorunda kalıyoruz lan :D

Ilk geldiginde önyargili davranmistim, hiç içime sinmemisti.. Adam bana kapagi takti, böyle kapaga can kurban, insallah daha da takar, aslanim benim ya:)

Neiill - Ujfaluisi eşleştirmesi yapan ve Kazık yedik diyenlere ders vermeye devam ediyor. Sağ beki çok iyi kullanıyor.

Üst Alt