#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha fazla zarar verme endişesiyle artık penaltı atmama kararı almıştı, demekki ciddi bir psikoloji ve penaltı çalışma programı uygulanmış krala...

Ve sonuç......

LD7yL0.jpg

Daha fazla zarar verme endişesiyle artık penaltı atmama kararı almıştı, demekki ciddi bir psikoloji ve penaltı çalışma programı uygulanmış krala...

Ve sonuç......
iyi ki program uygulanmış yoksa aya atardı o topu . kaleci kontrpiyede kaldığı halde az daha kurtarıyordu . penaltı atacak soğukkanlılık ve bilek yok . takımda penaltıcımız yok :)
seneye 3 kulvara gomis'le girersek yandık . formu düşecektir hızlı bir drogba bulmamız lazım

Mac öncesi babam demisti bugün penalti olur Gomis Alex sahtekarinin rekorunu kirar diye. Öyle de oldu.

Helal olsun aslan, tebrik ederim rekor icin ve bu sezonki büyük katkin icin cok tesekkür ederim. Ama Allah askina seneye yine de penalti kullanma sen baskasi kullansin.

Penaltı olmadan önce lavaboya gitmiştim, döndüğümde Göztepe'li oyuncular hakeme itiraz ediyor, Gomis topu eline almış Fernando ile bir şeyler konuşuyordu. Aha dedim penaltı olmuş galiba ki spikerin ağzından da teyidi alınca bir yandan sevinmeye başladım, diğer yandan topun başına yine Gomis'in geçecek olmasıyla iyice gerildim ve heyecandan maçı kapayarak penaltıyı izlemedim, bir dakika sonra maçı tekrar açtım ve şöyle derin bir oh çekip rahatladım. 29 gol kolay iş değil. Sezonu erken açman ve forvet yükünün neredeyse tamamen üzerine binmesiyle son 5-6 haftada fiziksel çöküş yaşadın ama buna ragmen sorumluluk almaktan kaçınmadın. Teşekkürler güzel insan.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geldiği sezonda Alex'in rekorunu silip attın. Umarım seneye yanına genç bir forvet daha alırız da biraz daha rahat edersin.

Istatistiklere göre bir golcünün (hemde bu gol kraliysa)
en kötü 3 penaltisindan biri gol olmalı. 3 de 0 yapmaya hakki yok..
öyle de oldu. krallllllll

6 Ağustos 1985 doğumluymuş. ağustos ayında 34 yaşına giriyor. iyi bir talibi varsa satılmalı .seneye cl'de de bir şeyler yaparsa kesinlikle elden çıkarılmalı. iki taraf da tadında bırakmalı.

Kral lakabını şimdi daha bir hak ediyorsun

Bizi sezon boyunca yukarılara taşıdı.En önemli anlarda biraz bocaladı ama onun kalbi yeter :DD

Bu kadar maça çıkacağını gerek sağlık problemleri gerekse yaşı ötürü düşünmüyordum.
Sezonu da çok erken açtı.

Kendisine sonsun şükranlar

6 Ağustos 1985 doğumluymuş. ağustos ayında 34 yaşına giriyor. iyi bir talibi varsa satılmalı .seneye cl'de de bir şeyler yaparsa kesinlikle elden çıkarılmalı. iki taraf da tadında bırakmalı.

Ufak bir düzeltme yapayım. Ağustos'ta 33 yaşını dolduruyor ve 34 yaşından gün almaya başlıyor. Bir yaşı bitirmeden o yaşa giremezsin yani 34 değil. 34'ü 2019 Ağustos'unda olacak.

Bana göre seneye kalmalı. Yanına destekleyici ve ileride yerini alabilecek birisi alınmalı. Seneye sene sonunda Katar vs. bir teklif gelirse gönderilebilir.

Ufak bir düzeltme yapayım. Ağustos'ta 33 yaşını dolduruyor ve 34 yaşından gün almaya başlıyor. Bir yaşı bitirmeden o yaşa giremezsin yani 34 değil. 34'ü 2019 Ağustos'unda olacak.

Bana göre seneye kalmalı. Yanına destekleyici ve ileride yerini alabilecek birisi alınmalı. Seneye sene sonunda Katar vs. bir teklif gelirse gönderilebilir.
o nasıl hesap renktaş?. ağustos'ta 34 yaşından gün alacak yani 34'e girecek . ağustos 2019 yılında 34 bitmiş olacak 35'e ayak basacak.

Girmez renktaş. 6 Ağustos doğum günü. 7 Ağustos'ta yaşı 33,01 olacak, 34 değil. Hatta bak bu yüzden yaşı hala 32 gözüküyor. Ağustos ayında 33 olacak yani.

Bafétimbi Gomis - Oyuncu profili 17/18

Ama neyse çok da önemli değil. Kendisine çok çok iyi bakan bir adam bu. Çok rahat 36-37 yaşına kadar oynar. Bizde de seneye sene sonunda falan satarsak para kazanabiliriz. Zaten seneye kesinlikle tek kalmamalı bu sene olduğu gibi.

Üst Alt