#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bir daha penaltı attırmayın buna. tekniği bilekleri yetersiz soğukkanlı değil. beto az daha kurtarıyordu . düşün onu atamadı dk 85'te bir tane yedin maç bitti ne olacaktı ?

DdtrzU4UQAAol6j.jpg

Ne yalan söyleyeyim ben yerinde olsam o penaltıyı atmak istemezdim kendisi de çok akıllıca bulmamıştır muhtemelen yaptığını ama bir nevi bir kırılma noktası olarak görmüş olabilir hayatında ve kariyerinde bir golden fazla anlam yüklemiş olabilir onun verdiği inanç ve hırs ile hiç beklemeden aldı ve sonuca gitti gibi ayağına sağlık :D Bu arada kötü maç çıkardı baya ama olur öyle.
Caktirma Kaleci iyi yerde durdu. Biraz gec atlasaydi alirdi topu, degmis zaten

Bence şampiyonlar ligi için yetersiz falan değil zaten gidip de Gomisten iyisini alamayız. Sadece iyi bir yedek forvete ihtiyacımız var.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İster Fenerli ister Beşiktaşlı hangi taraftarla sohbet etsem Gomis bizde olsa şampiyon bizdik diyor ...Bu bile Gomisin ne seviyede bir adam olduğunu gösteriyor ...

İster Fenerli ister Beşiktaşlı hangi taraftarla sohbet etsem Gomis bizde olsa şampiyon bizdik diyor ...Bu bile Gomisin ne seviyede bir adam olduğunu gösteriyor ...
Benim Beşiktaşlı arkadaş da Eren Gomisten daha iyi, vagner love Gomisten daha iyi diye geziyordu devre arası. Şimdi sesi çıkmıyor :d

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt