#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam şu fotoğrafı paylaşıp "Zaferin güzelliği ancak büyük rakiplerle mümkündür" demiş. Son derece centilmence bir paylaşım yapmış lakin bir grup odun kafalı fenerli ile tinerciler Ekşi'de kudurmuş ;D
Milletimizin bazı odunları yazılanları okumak değil gösterilenlerden kafasına göre anlam çıkarmak bazlı yaşamaya meyilli oldukları için; hacı hacıyı kabe de, hoca hocayı tekke de, artniyetli artniyetliyi de ancak artniyetli yerlerde bulur dedirtiyolar insana..
Ondan sonra da, bize niye şöyle/böyle diyolar diye, millete şöyle/böyle diyolar...

Fb li bi arkadaş video paylaşmıştı orda bi söz vardı çok güldüm gomis in poposu fenerin başarılarından daha büyük diyodu adamlar kendileriyle dalga geçiyor artık ?

Sen niye atar yapiyorsun ki? Istedigim hesabi yaparim istersem Antik Yunan matematigine gore yaparim sana mi soracagim kardesim?

Dogdugunda 0 yasindasin. Istersen sen cok istiyorsan benim bebegim 0,1 yasinda dersin.

Bebek 1. Dogum gunumde 1 yasina girer.

Normalde cevap bile atmazdim yas hesabi onemsiz bir sey oldugu icin ama madem oyle bir giris, boyle bir cevap.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

aga ben sana mı yazmışım onu fatihe yazdım sen niye alınıyorsun üstüne

ilk alıntıyı senden yapmış diye sana söylemiş olmuyorum daha yeni farkettim

Umarim yeni sezonda su Aleyna Tilki sacmaligindan vazgeceriz. Kendisi de bikmistir ama diyemiyordur. Icinden allah belami verseydi de dinlemeseydim o sarkiyi diyordur.

DeJPRlxWkAAlw6T.jpg:large

bu adamın mutlaka yedeği alınmalı ahmet musa gibi gomisin tam tersi özelliklerde özellikle deplasmanlarda iş yapabilecek bir oyuncu şart eğer transfer yapmassak gomise bakarsak işimiz zor

4 – Süper Lig'in ilk dört sırasında yer alan takımlarda deplasmanda en fazla gol katkısı yapan dört isim: Bafetimbi Gomis – 11 (11 gol) Ryan Babel – 10 (sekiz gol, iki asist) Garry Rodrigues – 9 (altı gol, üç asist) Alvaro Negredo – 8 (dört gol, dört asist). Misafir.

Üst Alt