#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Birileri Gomis'e olası bir Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası Ayew'i soyunma odasında ziyaret etmeye gitmemesi gerektiğini söylesin. Harcarız adamı!

Kim diyor Gomis'in gittiğini? Ben de iyi bir paraya Katar'a Çin'e vs... gitmesini mecburen destekliyorum da kaynak nedir? Garry veya Gomis ikilisinden birini satamazsak takım kuramayacağız gibi görünüyor. Son bozulacak ikili, bu sene çok iş yaptılar ki bu adamların hatırına şampiyon olduk lakin yapacak bir şey yok. Ekonomik gerçeklerimiz içler acısı.

Kim diyor Gomis'in gittiğini? Ben de iyi bir paraya Katar'a Çin'e vs... gitmesini mecburen destekliyorum da kaynak nedir? Garry veya Gomis ikilisinden birini satamazsak takım kuramayacağız gibi görünüyor. Son bozulacak ikili, bu sene çok iş yaptılar ki bu adamların hatırına şampiyon olduk lakin yapacak bir şey yok. Ekonomik gerçeklerimiz içler acısı.

Ben de anlamadım. Dün Sakarya'ya götürülmemesi üzerine dedikodular çıktı. İngilizcem upper seviyesinde değil ama adam gel Florya'da buluşalım daha az trafikte kalırsın demiş sanırım. Arkadaşlar da gel vedalaşalım diye yorumlamış. Yanlışsam düzeltin.

kaynak mabadim erman bey. herseyi iyi bilir. bilmedigi bir b.k yok demeyecem o en iyi yaptigi is

Terim Gomisin kaprisini çekmez, İyi futbolcu olsa da memnuniyetsizse ve tabiki iyi teklif varsa gidebilir, Fatih hoca bulur oraya iş yapacak birisini

Üst Alt