#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gomis iyi futbolcu, yalnız gollerini izlerken bisey dikkatimi cekti, gollerin %70'i sadece boş kaleye dokunuyor. Yani rodriguez getiriyor, al da at diyor. Adam forvet, tabiki getirecekler topu, o da atacak, ama tuhaf olan, çoğu golün böyle olması. İlerisi için nekadar sağlam bir istatistik emin olamadım.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Gomis iyi futbolcu, yalnız gollerini izlerken bisey dikkatimi cekti, gollerin %70'i sadece boş kaleye dokunuyor. Yani rodriguez getiriyor, al da at diyor. Adam forvet, tabiki getirecekler topu, o da atacak, ama tuhaf olan, çoğu golün böyle olması. İlerisi için nekadar sağlam bir istatistik emin olamadım.

Doktora görün kardeş :)

Hiçbir yere gitmeyecek.
Gidersede biteriz. Yeri falan dolmaz icimizden hallederiz kafasına girip Erenle rezilmi olmak istiyosunuz.
Her teklife evet deyip yildizimizi satacak halimiz yok.
Senelerce bomboş oyunculara milyonlar dagittik. Gomise gerekirse zam yapılmalı ne kadar istiyorsa. Parayı çıkartıyor zaten

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

vay be arkadas sezona hem futboluyla hem karakteriyle damga vuran adamı daha ortada fol yok yumurta yok 3-5 fenerli gazetecinin sözüyle anında sattık

sattıgımız yetmedi yerden yere vuruyoruz bizim taraftar cidden nankör

Değil de çoğu golü boş kaleye demen biraz tedirgin ediyor sağlık durumun hakkında.

Trabzon, Kayseri, Başakşehir, Bursaspor, Osmanlı, Antalya, Akhisar, Konya ve saymadığım golleri var. Nasıl yarısı boş kale oluyormuş, amacın nedir?
Golleri bidaha izle istersen, yarisindan cogu yandan al da at denilen goller. İzledikten sonra hâlâ anlamiyorsan sende bi göz doktoruna görün bence. Adam 30 gol atmis, arada bi kaçtane kendi çabasiyla gol atması normal.

mehmet sesen futbol dersi veriyor.
Kimseye futbol dersi vermek haddime degil renktas. Gomis'e kötü futbolcu da demiyorum. Türkiye ligi icin iyi futbolcu, ama gerçekleri de söylemek gerek. Kimse mükemmel degil, biraz da elestiri yapabilme hakkimiz olsun.

Umarım kalir takimda ve bi 30 gol daha atar.

Kafaya koymuş bu adam gitmeyi.
Artık kalsa da verim alınabileceğinden şüpheliyim.Kafadan silmiş Galatasaray'ı gibi bir tavır içerisinde.

BzLavD.png

Üst Alt