#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6 milyon euro'ya satılmamalı, çok düşük rakam. Satsak bile bu vakitten sonra bu yönetim iyi adam bulamaz dedik ve netice itibariyle de iyi adamı bırak vasat adam bile bulamadılar, daha doğrusu adam bulamadılar. Birde herkes hevesle satılmasını bekliyordu 6 milyona.

Forvet almamamız gomisin gitmesinin yanlış olduğunu göstermez bize...
Doğru olanı yaptık yollayarak.
Elma ile armudu karıştırmayalım

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Adam alamadıysan tabi ki hata. Öyle böyle değil. Şimdi inan yönetim pişmandır. Herhalde ucuza kaliteli adam bulacaklarını zannettiler.bir şekilde feguli elden çıkartılmalıydı bir şekilde. İşte o yönetim başarısı olacaktır.

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi ki yalan. Nasıl taraftara yedireceksin yoksa. Adamın imza parası da(ki ben imza parası olayına karşıyım) sözleşmesi süresine bölünerek ödenecekti normalde ynalış bilmiyorsam. Kaldı ki arkasından koşulan Modeste kaça gelecekti mesela? En az bu kadar paraya. Üstelik daha sınırlı bir kariyerle. Daha fazla maaş alan Negredo'nun verdiklerine bak Gomis'e bak.

Gomis'in zam istemesinde hatalar vardır. Yok diyemem ama bunu bahane edildiği, daha doğrusu çözülmek için uğraşılmadığı gerçek. Hele de yerine adam hazırlamamışken.
Imza parasini onceki yonetim jest olsun diye hepsini vermis. Yine de bonuslari bilmesem de en fazla 7 milyon almistir. Hatta 6.5 almistir
Birisi ortaya birseyler atiyor sonra suruyle takip ediyorlar

Aleyna tilki dinleyen forvete cok bile dayandik bir de numara cekiyordu aglari sarsiyor fln sonra cikip diyorki "caldigin o kalbi yerine koy lutfen"

ub.msji

Seneligi 3,350 idi , puan primi 5 bin euro idi , 75 puan aldik 375 bin euro , sampiyonluk icin 200 bin dolar , 2,5 milyon da imza parasi aldi

Yani toplam kendi kazandigi para yaklasik 6,5 milyon euro civari , biraz daha azi ama yuvarladim iste

Fakat kulubun cebinden cikan denirse , +2,5 bonservis , stopajlar ve ek detaylarla yaklasik 10 milyonu buluyor veya biraz geciyor

Eger kendisine tum odemeler yapildi ise durum bu .. 6 milyona gittigine gore 1 senelik katkisi icin 4 milyon euro cebimizden cikti demektir ki hic fena degil

Selcuk un bir senelik maliyeti 3,5 civari , tarik + tolganin toplami 3,5 civari

Gomis i bir sene tepe tepe 4 milyona mal ederek kullandik . Kayip veya zarar olarak bakmamak lazim

1 milyona kiralayip 3 milyon ucret vermisiz gibi dusunun

Seneligi 3,350 idi , puan primi 5 bin euro idi , 75 puan aldik 375 bin euro , sampiyonluk icin 200 bin dolar , 2,5 milyon da imza parasi aldi

Yani toplam kendi kazandigi para yaklasik 6,5 milyon euro civari , biraz daha azi ama yuvarladim iste

Fakat kulubun cebinden cikan denirse , +2,5 bonservis , stopajlar ve ek detaylarla yaklasik 10 milyonu buluyor veya biraz geciyor

Eger kendisine tum odemeler yapildi ise durum bu .. 6 milyona gittigine gore 1 senelik katkisi icin 4 milyon euro cebimizden cikti demektir ki hic fena degil

Selcuk un bir senelik maliyeti 3,5 civari , tarik + tolganin toplami 3,5 civari

Gomis i bir sene tepe tepe 4 milyona mal ederek kullandik . Kayip veya zarar olarak bakmamak lazim

1 milyona kiralayip 3 milyon ucret vermisiz gibi dusunun
Iddialar dogruysa yeni kulübü Gomisin bizden alacaklarinida ödeyecekmis. Öyle biseyler yaziliyordu. Bu durumda cebimizden dahada az cikmis olacak.

Bence eski katkıyı verecek gibi bir hali yoktu adamın, onun için en azından maddi olarak rahatladık biraz. Bekleyin bir grup aşamasını atlatalım, transfer yapılır

Zengin koca bulmusta ikilemiş kızlar gibi gözümde artık biz ise Aynalı Tahir Eren ile mahallenin bıçkın delikanlısını oynuyoruz..

Net şekilde gomis para istedi
Kimse zorla göndermedi
Bunu görmek zor değil
Adam alamadıysan tabi ki hata. Öyle böyle değil. Şimdi inan yönetim pişmandır. Herhalde ucuza kaliteli adam bulacaklarını zannettiler.bir şekilde feguli elden çıkartılmalıydı bir şekilde. İşte o yönetim başarısı olacaktır.

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis fizik olarak bitik durumda idi. Zor toparlar artik saldi kendini. Şampiyon da oldu bitirdi cogu seyi kafasında. Gitmesi doğrudur yerine adam alınmaması hatadır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt