#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 275 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sinan kardesim yorumlarini hep takip ediyorum, fazla iyi niyetlisin, anlamadigin birsey var onlar isterse 20 milyon € teklif etsinler gomise yillik, hersey bize bakar bu adam bizim sözlesmeli futbolcumuzmu? gomis o sözlesmede bukadar yil oynayip bu parayi kabul ediyorum dedimi? haaa imzayi attiysan is bitti, istersen git FIFAya bana fazla para vermiyorlar de, yapacak birseyin yok imzayi atdiysan afedersin s.. s.. oynicaksin, ha oynamiyomusun, cezalandiracaksin!!!!

Biz onay vermeseydik gidemezdi . Dogrudur . Yalniz kulagima gelen bir sey var , ne derece dogrudur bilemiyorum

Oyunculara gecmis zamanlarda yapilan gec odemeler sonunda menejerler vasitasi ile cogunun serbest kalma hakki elde ettigi ve bunu koz olarak kullandigi soyleniyor

Sunu sorabilirsiniz "boyle bir hak olsaydi coktan kullanirlardi" ... neden kullansinlar ? Teklif var da GS den daha yagli sozlesme mi onerildiler ?

Bafe nin menejeri ard arda odenmeyen gecmis taksitleri fifa ya goturup bedava bonservis isteyerek modeste gibi davranabilirdi diye duydum konustugum bir kisiden kulupte

Boyle bizim bilmedigimiz detay durumlar oluyor . O yuzden elin cok guclu degilse ,ozellikle hukuki detaylarda, oyuncuya da bu gelen teklifi refuze edersen , o parayi kazanmasina engel olursan , sana her turlu santaji yapar

Ki elin cok guclu olsa bile , sahada isteksizce dolanirsa ne yapacaksin ? Mueyyidesi yok ki

Gecen sene basaksehir macinda gomis sahadaydi , ve golunu de atti ama mac 5-1 bitti

Stoper yetersizligi , forvet eksikligi mac kaybettirir ama 25 dk da 2-0 a gelip ustune 10 kisi kalip maci da 4-0 bitirmenin asli sebebi degildir

Iyi olan bir tane adam yoktu sahada , milli mac arasi oncesi konsantre olmadan gezinmeye cikmislar adeta

Biz onay vermeseydik gidemezdi . Dogrudur . Yalniz kulagima gelen bir sey var , ne derece dogrudur bilemiyorum

Oyunculara gecmis zamanlarda yapilan gec odemeler sonunda menejerler vasitasi ile cogunun serbest kalma hakki elde ettigi ve bunu koz olarak kullandigi soyleniyor

Sunu sorabilirsiniz "boyle bir hak olsaydi coktan kullanirlardi" ... neden kullansinlar ? Teklif var da GS den daha yagli sozlesme mi onerildiler ?

Bafe nin menejeri ard arda odenmeyen gecmis taksitleri fifa ya goturup bedava bonservis isteyerek modeste gibi davranabilirdi diye duydum konustugum bir kisiden kulupte

Boyle bizim bilmedigimiz detay durumlar oluyor . O yuzden elin cok guclu degilse ,ozellikle hukuki detaylarda, oyuncuya da bu gelen teklifi refuze edersen , o parayi kazanmasina engel olursan , sana her turlu santaji yapar

Ki elin cok guclu olsa bile , sahada isteksizce dolanirsa ne yapacaksin ? Mueyyidesi yok ki
eger öyle birsey varsa, yönetim bastan sinifta kalmis demektir, peki neden sizmadi medyays bukadar önemli bir durum ki bizim basini biliyorsun kulagi deliktir hersey duyulur ayrica böyle birseyi medyaya sizdirmayan gomis gercekten ADAM'ligini göstermis biz ise durumu bilmeden hain ilan ediyoruz!

böyle bi önemli konu, bukadar büyük bir acik, biz ne diye daha hala transfer bekliyoruz bu beceriksizlerden, battik diyin kurtulun be, olan bize oluyor bize yazik!

Haklısın, Gomis tek başına top tutar oyun kurar al ver yapar ve gol atardı.Gomis tek vuruş özelliği dışında hiçbir özelliği yok biraz Gomis’i izlesen bilirdin ki dünkü oyunda Gomis’e top gelmeyeceği için çok da farklı olmazdı

TT
tek basina tabiki degil ama en azindan o bölgeyi karistirir, adamlar üzerimze bukadar rahat gelemezdi.

eger öyle birsey varsa, yönetim bastan sinifta kalmis demektir, peki neden sizmadi medyays bukadar önemli bir durum ki bizim basini biliyorsun kulagi deliktir hersey duyulur ayrica böyle birseyi medyaya sizdirmayan gomis gercekten ADAM'ligini göstermis biz ise durumu bilmeden hain ilan ediyoruz!

böyle bi önemli konu, bukadar büyük bir acik, biz ne diye daha hala transfer bekliyoruz bu beceriksizlerden, battik diyin kurtulun be, olan bize oluyor bize yazik!

Sebebi su . Menejerler kuluplerle bu kozlari kullanarak kotu olmak , bir kez kazanip omur boyu o kuluple is yapmamak istemiyorlar . O yuzden de kulupler ve oyunculari degil kendilerini dusunuyorlar

Oyuncular da , zaten iyi para kazandiklari yer varken , yagli veya cok cikis yapacaklari bir durum olmadikca bu yolu tercih etmezler

Ribery isen yaparsin , kim bilir kac kurusa oynuyordu , adam marsilya ve bayern yapti o kacisla

Ama gomis eger araplardan boyle bir sozlesme almasa neden bonservisini alip gitsin ? Mantigi yok

Ama sen adamin kazanacagi 9 milyona set cekersen , araplar 6 veriyorken 16 istersen , o zaman fesheder sozlesmesini , gecici lisansi alir , o da senle fifa lik olmus olur ama 2 sene sonra hakli cikar davasinda , alacagin 6 milyondan da olursun

Hep soyluyorum , kuluplerin iclerinde bizlerce bilinmeyen tonla alavere dalavere var , maddi problemlerin zorladigi bin tane sumen alti edilen durum var , bilmeden konusuyoruz 90%

Sunu da ekleyim , gomisin hainligi zam , transfer yapmak istemesi , hatta sozlesmesini tek tarafli feshetse bile , bunlarla alakali degildi

En azindan benimki degildi . Ama sahaya ciktiginda takim arkadaslarinin , kulubunun emegini isteksizligin ile bosa harcarsan,gulup edersen, bunun adi hainliktir

Basina yansima meselesi de , sozlesmeler iki taraf arasinda imzalandigi icin , ortaya cikmadikca bilinmesi mumkun degil

Üst Alt