#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yillardir bu forumda bile ifb medyasi gazi ile uzerine oynananlar, gitsin bitikler denilen :

1. Sneijder
2. Melo
3. Gomis

Dokunulmayanlar:

1. Selcuk
2. Tarik
3. Belhanda

Ilk 3 unu kalsin diye deli gibi savunmustum, bilenler bilir.

Sneijder kalsaydi belhandaya 10 bonservis odemiycek ve kolayca sampiyon olacaktik.

Melo kalsin demistim. Gitsin bisey yapmiyo denmisti. Gitti, 2.5 yil derbi kazanamadik.

Gomis gitmesin, ikna edilsin diye yirtinmistim, durum ortada !!

Zamaninda Polat Mondragonu yollamasin, 200 bin dolar zam yapilsin demistim , 200 bin dolar vermedi , aykut gerizekalisi sayesinde CL on elemede steauya elenip minimum 15 milyon euro kaybetmistik!

Iyi olan adami ikna edeceksin.

Boktanlari almayacak, aldiysan onlari yollayacaksin!!

Gomis kalmaliydi. Bugun lider ve CL de ust tura cikip bir ekstra 11-14 milyon arasi parayi garantileyecektik!

Hani Tudorcu deyip duruyorlarya işte geçen sene söyledğim gibi Tudor ve yönetim Sneijder konusunda orta yolu bulup o sezonun çok iyi geçen sezon öncesi kampına katabilselerdi geçen sezon çok çok daha rahat olurdu bizim için. Tudor da hala hoca olurdu. Yönetemediler o krizi.

Aynı şey Gomis için de geçerli. Bu adamları bu yaşlarda almayalım deseniz anlarım da alınmışken ve elinde çok iyi verim veriyorken daha iyisini alman mümkün değilken göndermek teknik heyet ve yönetim hatasıdır. Gomis konusunu idare edemediler.

Gomis konusunda sadece yonetim hatali degil, kendide hatali.

Ulan arka arkaya 5 tane penalti kacirip, sampiyonluktan etmeye kadar varip, hic bir derbide gol atamiyan Gomis gelmis zam istiyor.

Bir tek bizim taraftarda türedi bu penaltı kaçırdı diye santrafor gönderip penaltı kurtaramadı diye kaleci gömmek. Yahu adam penaltı atamıyorsa attırmazsın olur biter. Ölüp bitilen Diagne de 14 haftada 2 penaltı kaçırmış. Benim santraforum penaltıların çoğunu kaçırmasına rağmen bile 29 gol atmış diye bakılacağı yer de penaltı kaçırdı diye gönderilsin deniyor. Aynı şey Muslera'ya yapılıyor kurtaramıyor diye. Harun ile kıyaslanıyor filan. Sanki şu anda Alisson, Ederson filan devamlı penaltı kurtarıyor.

maaşı falan geçtim kupa maçında penaltı kaçırıp maç sonu sırıtması bile yeter

Iste ifb medyasi gazi.

Adam sadece akhisar macinda guldu, super kupayi kaybedince. Adamin sinirleri bozulmustu. Adam her kacirdiginda aglamakli olmus. Adam sezonda 40 golune dogrudan etki etmis!!

Zammis!! Ulan prim haric eren denen yavsak 2.2, selcuk prim haric 3 milyon, tek mac almamis belhanda yavsagi primlerle 4 milyon , feghouli primlerle 4.5 milyon aliyor!!

Hain Gomis mi ?

Gorduk. Bu sene sampiyon olamazsak 40 milyon eurodan olucaz farkindamisiniz ??

Zam konusunda elbette gomis de hatali . Bir oyuncunun faydali olmasi ,her istediginin yapilmasini gerektirmez

Eger takimda az kazananlardan biri olsa yine anlarim ama sanirim 1 senelik kazanca bakilirsa imza parasi da sebebiyle en cok kazanan oyuncuydu

Bundan daha fazlasi verilemezdi , ustelik aldigi kontrat da cok ikna ediciydi arabistandan , kendi acisindan da ayrilik mantikliydi

Bu konu cok uzadi artik

Penalti kacirmis olmasi bize bir bedel odetmedi , ligte 3 penalti kacirdi , hepsi de cok onemli maclardi fakat bu maclarin tamami kazanildi

Ustelik gomis gol disinda da , ozellikle garry nin performansinda cok payi vardi

Ama biraz da su sekilde dusunun , gomis kontrat imzalamisken atiyorum bir marsilyada , bir swansea de bu huysuzlugu cikarsa , sizce o kulupler boyun eger miydi ?

Ben 1% bile ihtimal vermiyorum avrupada herhangi bir kulubun boyle bir santaja boyun egecegini

Iste ifb medyasi gazi.

Adam sadece akhisar macinda guldu, super kupayi kaybedince. Adamin sinirleri bozulmustu. Adam her kacirdiginda aglamakli olmus. Adam sezonda 40 golune dogrudan etki etmis!!

Zammis!! Ulan prim haric eren denen yavsak 2.2, selcuk prim haric 3 milyon, tek mac almamis belhanda yavsagi primlerle 4 milyon , feghouli primlerle 4.5 milyon aliyor!!

Hain Gomis mi ?

Gorduk. Bu sene sampiyon olamazsak 40 milyon eurodan olucaz farkindamisiniz ??
Hazırlık maçlarında ve ucunda bir kupa olan maçta sergilediği umursamaz futbol üzerine bir de penaltı kaçırdı ve kupa gitti. Maç sonu üzerine tüy dikti sırıtarak. Medyada çıkan haberlere kendisi çanak tuttu. Hiç masum olduğunu düşünmüyorum.

Bir tek bizim taraftarda türedi bu penaltı kaçırdı diye santrafor gönderip penaltı kurtaramadı diye kaleci gömmek. Yahu adam penaltı atamıyorsa attırmazsın olur biter. Ölüp bitilen Diagne de 14 haftada 2 penaltı kaçırmış. Benim santraforum penaltıların çoğunu kaçırmasına rağmen bile 29 gol atmış diye bakılacağı yer de penaltı kaçırdı diye gönderilsin deniyor. Aynı şey Muslera'ya yapılıyor kurtaramıyor diye. Harun ile kıyaslanıyor filan. Sanki şu anda Alisson, Ederson filan devamlı penaltı kurtarıyor.
Ayağa kalktım seni alkışladım pc başında Böyle bir çarpıtma görmedi dünya.Kimse penaltı kaçırdı diye gomise gitsin demedi dediysede ben görmedim.Asıl sorun penaltı kaçırabilirsin olabilir kupa kaybetmişsin Akhisarlı oyuncularla kakara kikiri yapıyorsun.Hiç olmazsa kilometrelerce yol gelen Galatasaray Taraftarına saygı göster.Menajeriyle giriştiği zam olaylarına zaten girmiyorum.Kaldıki sezon başı 6-7 hazırlık maçında oynadı rezil bir haldeydi.

Ayağa kalktım seni alkışladım pc başında Böyle bir çarpıtma görmedi dünya.Kimse penaltı kaçırdı diye gomise gitsin demedi dediysede ben görmedim.Asıl sorun penaltı kaçırabilirsin olabilir kupa kaybetmişsin Akhisarlı oyuncularla kakara kikiri yapıyorsun.Hiç olmazsa kilometrelerce yol gelen Galatasaray Taraftarına saygı göster.Menajeriyle giriştiği zam olaylarına zaten girmiyorum.Kaldıki sezon başı 6-7 hazırlık maçında oynadı rezil bir haldeydi.

Takımımız süper, karar alıcılar herşeyi müthiş yapıyor sana göre zaten o yüzden uzatmayacağım.

Adam rakibine saygı göstermiş ve maç sonudna onlarla konuşmuş şakalaşmış. Hatırlamıyorum kimle ama belki arkadaşı filan da var orada ne biliyorsunuz? Kazansa da kaybetse de kimseye rahatsızlık vermeyen bir adamdı Gomis. Belki o yüzden kabadayılık ve hakaret üzerine kurulmuş Türk futboluna fazla gelmiş de olabilir.

Eren ile ve kendisini çok seven profesoynellerimizle mutlulukalr dilerim size ne diyeyim başka.

Üst Alt