#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genelde yorumlarini 5 yildiz buldugum omer de malesef hakli cikmak amaciyla bu basliga ozel olmak kaydiyla sacmalamis acikcasi

Bir kere gomis in yanlis davranislarini dile getirmek eren le mutlu olmak anlamina mi gelir

Yahut gomis in gulusmesi her insanda ayni etkiyi mi yaratir , sence profesyonelliktir , baskasina gore umursamazliktir

O macta gomis in mac ici ve penalti surecinde tum vucut dilinden hal ve davranisi belliydi , burada yonetim dik durdu , baska hatalari bir yana , oyle bir tavizi hic bir kulup vermez zaten rekor ucret kazanan bir adama

Genelde yorumlarini 5 yildiz buldugum omer de malesef hakli cikmak amaciyla bu basliga ozel olmak kaydiyla sacmalamis acikcasi

Bir kere gomis in yanlis davranislarini dile getirmek eren le mutlu olmak anlamina mi gelir

Yahut gomis in gulusmesi her insanda ayni etkiyi mi yaratir , sence profesyonelliktir , baskasina gore umursamazliktir

O macta gomis in mac ici ve penalti surecinde tum vucut dilinden hal ve davranisi belliydi , burada yonetim dik durdu , baska hatalari bir yana , oyle bir tavizi hic bir kulup vermez zaten rekor ucret kazanan bir adama

Yahu bu kulüpte formasını çıkarıp atan adam hala 1. kaptan. Takım arkadaşını soyunma odasına kapatıp döven adam geldi geçti. Hepsinde aynı tepki verildi mi Gomis bu muameleye maruz kaldı.

Milyon euroların dödnüğü sektörde oyuncu gönderme bahanesine bakar mısınız? Neymiş maç sonrası rakip takımla sakalaşmış.

Yahu bu kulüpte formasını çıkarıp atan adam hala 1. kaptan. Takım arkadaşını soyunma odasına kapatıp döven adam geldi geçti. Hepsinde aynı tepki verildi mi Gomis bu muameleye maruz kaldı.

Milyon euroların dödnüğü sektörde oyuncu gönderme bahanesine bakar mısınız? Neymiş maç sonrası rakip takımla sakalaşmış.

Selcuk olayi buyuk skandaldir , formayi atmadi ama verip ben oynamam daha tribi de cok agir cezalandirilmaliydi , o tip yerlilerin her zaman torpilli olusu yuzunden onlarca milyon euro heba oldu gitti

Benim kulup icinden aldigim bilgi suydu , gomis zam isteyip de red cevabi aldigi zamanlar ya da bu sebepten asla yatmamis ya da isteksiz davranmamis

Ama ne zaman ki "madem zam yok , ben bu kontrati bir daha bulamam" dediginde ve gitmek istediginde "ortada kontrat var , sen iyi teklif almis olabilirsin ama sozlesmemiz devam ediyor" denip red almis , o zaman "madem oyle iste boyle, bu kadar oyun alirsiniz benden" dercesine davranmaya baslamis

Zaten o yuzden yonetimi elestiremiyorum bu adamin gidisinde , yani zorla tutulsaydi ayni eren gibi isteksiz oyun , huzursuzluk olacakti

Ayrica nagatomo , ndiaye , emre ve ne kadar is yapmasalar da omer , mugdat gibi adamlarin hepsi o satisla alinabildi

Bir tek bizim taraftarda türedi bu penaltı kaçırdı diye santrafor gönderip penaltı kurtaramadı diye kaleci gömmek. Yahu adam penaltı atamıyorsa attırmazsın olur biter. Ölüp bitilen Diagne de 14 haftada 2 penaltı kaçırmış. Benim santraforum penaltıların çoğunu kaçırmasına rağmen bile 29 gol atmış diye bakılacağı yer de penaltı kaçırdı diye gönderilsin deniyor. Aynı şey Muslera'ya yapılıyor kurtaramıyor diye. Harun ile kıyaslanıyor filan. Sanki şu anda Alisson, Ederson filan devamlı penaltı kurtarıyor.
Yazdığıma istinaden böyle bir şey yazdıysan yanlış anlamışsın. Gomis her anlamda iyi bir oyuncuydu. Giden kupa sonrası da küçük bir oyun sergiledi bizlere.

Takımımız süper, karar alıcılar herşeyi müthiş yapıyor sana göre zaten o yüzden uzatmayacağım.

Adam rakibine saygı göstermiş ve maç sonudna onlarla konuşmuş şakalaşmış. Hatırlamıyorum kimle ama belki arkadaşı filan da var orada ne biliyorsunuz? Kazansa da kaybetse de kimseye rahatsızlık vermeyen bir adamdı Gomis. Belki o yüzden kabadayılık ve hakaret üzerine kurulmuş Türk futboluna fazla gelmiş de olabilir.

Eren ile ve kendisini çok seven profesoynellerimizle mutlulukalr dilerim size ne diyeyim başka.
Yav hocam o kadar boş yapıyorsun ki kelimeler kifayetsiz kalıyor.Aynı konuşmayı şakalaşmayı Selçuk yapsa adamı kulübe sokmazdık.Ne olursa olsun Akhisar maçından sonra bir Garry rodriguesin surat ifadesine bak birde gomise bak anlarsın demek istediğimi.Fatih Terim farz edelim ki Ereni çok seviyor hatta en sevdiği oyuncusu.O zaman niye ''Stoperde istemiyorum 2 forvet transfer etmemiz gerekli'' diye bir ifade kullansın?Kulağının üstüne yatma.Ali koç iblisinin ağzıylada konuşma bence.

Selcuk olayi buyuk skandaldir , formayi atmadi ama verip ben oynamam daha tribi de cok agir cezalandirilmaliydi , o tip yerlilerin her zaman torpilli olusu yuzunden onlarca milyon euro heba oldu gitti

Benim kulup icinden aldigim bilgi suydu , gomis zam isteyip de red cevabi aldigi zamanlar ya da bu sebepten asla yatmamis ya da isteksiz davranmamis

Ama ne zaman ki "madem zam yok , ben bu kontrati bir daha bulamam" dediginde ve gitmek istediginde "ortada kontrat var , sen iyi teklif almis olabilirsin ama sozlesmemiz devam ediyor" denip red almis , o zaman "madem oyle iste boyle, bu kadar oyun alirsiniz benden" dercesine davranmaya baslamis

Zaten o yuzden yonetimi elestiremiyorum bu adamin gidisinde , yani zorla tutulsaydi ayni eren gibi isteksiz oyun , huzursuzluk olacakti

Ayrica nagatomo , ndiaye , emre ve ne kadar is yapmasalar da omer , mugdat gibi adamlarin hepsi o satisla alinabildi
Selçuk özür diledi diye biliyorum o hareketinden sonra.

Gomis'de çıksa 2 kelime edip doğrudur zam istedim.Kulübün maddi durumunu düşününce kararımı tekrar gözden geçirdim.Menajerimin açıklaması içinde özür diliyorum deseydi.Medyaya demesinede gerek yok.Yerden yere vurulan Fatih Terim'e deseydi şu anda devam ediyordu gollerine.

21 milyon euroluk toplam teklif aldi 3 senelik

Bizde ise 4+4 luk bir kontrati kalmisti . Uzatilsa bile 4 alamazdi bir sene daha

Yani yaptigi operasyonla 13 milyon euro kazandi adam , bizde devam etmesi icin mantikli bir gerekce goremiyorum

Forumun son trendi on buna "boş yapıyorsun" demek galiba. Belhanda daha kötüsünü yaptı o mantıkla şu anda haftalardir floryanin girisine kelepçelemis olmamiz gerekirdi.
Ayni muameleyi niye yapmadık sorarim çünkü birine hayin damgası kalemşörler tarafindan yönlendirilip verilirken diğeri es geçildi.

Ha bu değildir belhandayi kovalim her ağlamayıp kendini parçalamayani sokaga atalim, bunları aştığımız zaman aslinda futbol ülkesi olacağız gel gelelim bizde herşey savaş çünkü.

Şu yabancilara yapılan linç kültürünü anlamıyorum açıkcası. Ağlasın, üzülsün kendini kessin istiyoruz avrupalida bu yok kardeşim şundan bir vazgeçin. Ha illa biri aglasin sizlasin derseniz bu topraklarda yetişip gaz ile çalışan adamlara niye gulüyon len diyebilirsiniz.

Gomisin gidişine gelirsek; yok bilmem kaç lira verdiler o da gitmek istedi olaylarını geçin. Ayni araplar/çinliler 1 sene once fransada üstün performans gösteren adama aynı paraları verebilirlerdi bizim götü boklu ligi izleyip hayran mı kaldılar yani? Adamın üzerine mobing basladi ve baktı olacak gibi değil çekti gitti, keza hakkı olan parayı istedi diye çarşaf çarşaf haber yaptırılıp hedef gosterildiği dönemleri unutmadık. Gomis evet sağlam karakterli biri değil ama kim olursa olsun keyfinin bozulacağı yer yerine daha fazla alıp isine kimsenin karısılmamasını istemek gibi bir hakki olur.
33 yaşından sonra gidip niye aglamadi diyen şapşal sapkın futbol fanatiklerin kahrını çekeceğine 1 sene o çöl senin bu çöl benim koşup 2 senede alacagi parayi alıp 1 sene sonra türkiyeye minimum 2 milyon eurodan geri doner oh temiz. Başakşehir gibi taraftarsiz gevsek bir kulube kapak atti mı onun icin tadından yemez.

Siz bir kaça damın peşine takılmış kulübün dibe çekilmesini umursamıyorsunuz ama büyük Galatasaraylısınız, biz Ali Koç ağzıyla konuşuyoruz. Aynen böyle devam edin ne diyeyim. Herhalde Ali Koç'un da imkanı olsa Gomis'i satar, Feghouli'ye mobbing yapardı.

Gomis biraz da sosyal medyada filan luzumundan fazla aidiyet kastirinca ama sonra maddi mevzulardan problem yasadiginda umursamazliga donus yapinca , taraftarda bu etki yaratmis olabilir

Bir de sozlesmelerin oyunculardan yana olmasi durumu var . Oyuncu kotu oynarken kalan tum kontratini ayni kulupte gecirip sonuna kadar alabiliyor

Ama sen iyi oynayan oyuncunla kontratina bagli kal diyerek devam edemiyorsun , hukuken bu hakkin var , ama o da sana yatarak karsilik verdiginde yapabilecegin hic bir ek yaptirim yok

Suudi Arabistan Ligi'nde bugün oynanan maçta Al Hilal ile Al Nassr 2-2 berabere kaldı. Al Hilal'in 2 golünü de Gomis attı.

Gomis bu sezon:
11 maç
9 gol

fa7b5c2a11.png

Üst Alt