#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 310 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diyorlar ki bazen gözlerimden
Deliler doluşmuş bakıyor birer birer
Delilerden sen anlarsın, konuş onlarla
Nasıl muhtacım buna!
Diyorsun ki bazen geceler boyu
Sayıklarmışım olanları birer birer
Düşlerden sen anlarsın, konuş onlarla
Nasıl muhtacım buna!
Bir gece ansızın gel yine
Elinde mor çiçeklerle
Tazelikle gel yine
Bin bir güzel hikayeyle
Bir gece ansızın gel yine
Elinde mor çiçeklerle
Tazelikle gel yine
Bin bir güzel hikayeyle

Suudi Arabistan'da Al Hilal forması giyen Bafetimbi Gomis, El Kadisiyah maçında baygınlık geçirdi.​

Maça 11'de başlayan golcü oyuncu, karşılaşmanın henüz başlarında geçirdiği baygınlık sonrası yerde kaldı. Bir süre yüz üstü yerde baygın halde kalan Gomis, daha sonra ayağa kalkarak oyun alanının dışına çıktı.Bir süre dinlenen Gomis, sağlık durumunun normale dönmesiyle oyuna tekrardan girdi.

Mdooj_1616269933_0554.jpg

Senelerdir sampiyonluk Anadolu takimlarindan gecer dediler ve bu adam buyuk maclarda gol atamiyor diye elestirildi :)
Sozlesmesini 1 sene uzatmadik diye 100 milyon zarar ettik. Sorsalar, herkesin dilinde Galatasaray'in menfaatini dusunuyoruz eksik olmaz.

300 500 bin avro için kaçan oyuncuya bak deliriyorum. Kalacaksa Gs sevgisi için gelecekse Gs sevgisi için gelsin politikası yaptilar. Olası şampiyonluk veya şampiyonlukları yediler. Yönetimin en büyük hatasi gomis tir. Gomis e karşı bir tavır sergilenirken 1 sene sonra el mahkum falcao ya çuvalla para verdiler. O da malum.

GSC Mobile App

Arada Eren ile zorunlu gidilen ve forvet transfersin geçen bir CL dönemi var. Ben diyorum hep, Terim de iyi dayandı bunlara. Satarsın bari 15-20m usd falan olsun. Bedavaya gitti adam.

Yalan yok maas olayi, akhisar super kupa macindaki son penalti kacirmasi, kupayi kaybettikden sonraki siritmalari falan bende gitsin dedim ama cok ucuza gönderdik. O perfomansla hele araplara gitmesi, en az 10m koparmaliydik
zam istedi diye mi artık bi anda silindi adam ama attığı golden sonra ve röportajda bunu dile getirmemişti. gol sevincinde no money diyip elini kalbini götürerek bağırıyodu

ayrıca adam 29 gol attı şampiyon yaptı takımı. prim istese haklı yani. ver gitsin nolacak ya da sözleşmeyi yenile 20+ golde prim ver adama. ayrıca sempatik bi adamdı yani ve ülkeyi seviyodu

al gitti adam yok paraya yerine diagne, falcaoya milyonlar saydık ve CL'de eren ile oynadık :/ gomis gitmeseydi nasıl olurdu acaba :/

zam istedi diye mi artık bi anda silindi adam ama attığı golden sonra ve röportajda bunu dile getirmemişti. gol sevincinde no money diyip elini kalbini götürerek bağırıyodu

ayrıca adam 29 gol attı şampiyon yaptı takımı. prim istese haklı yani. ver gitsin nolacak ya da sözleşmeyi yenile 20+ golde prim ver adama. ayrıca sempatik bi adamdı yani ve ülkeyi seviyodu

al gitti adam yok paraya yerine diagne, falcaoya milyonlar saydık ve CL'de eren ile oynadık :/ gomis gitmeseydi nasıl olurdu acaba :/
Gitmese böyle olurdu buyuk ihtimal

Penaltilari da catir catir atmis

Arada Eren ile zorunlu gidilen ve forvet transfersin geçen bir CL dönemi var. Ben diyorum hep, Terim de iyi dayandı bunlara. Satarsın bari 15-20m usd falan olsun. Bedavaya gitti adam.

Bunun bas sorumlusu Terim. Ben atma dedim israrla atti deyip defalarca Gomisi taraftarin onune atmadi mi? Mimikleriyle defalarca istrmedigini belli etmedi mi?

Onu korumayi secmedi Terim, yollamak istedi.

Zam da isteyince yonetim yolladi buyuk hata yaparak. Hocaya ragmen tutacaklardi. Sonra zaten Eren, Diagne, Mitroglu, Andone, Falcao ve Muhammed !! Odenen paralara bak.

Son düzenleme:
Gönderilişi ve arkasından kimsenin alınamayış fecaatti.

Suçu sadece yönetime veya sadece ft'ye yıkmaya uğraşmayın.

İki taraf da tam sıvadı bu dönemde .

Bunun bas sorumlusu Terim. Ben atma dedim israrla atti deyip defalarca Gomisi taraftarin onune atmadi mi? Mimikleriyle defalarca istrmedigini belli etmedi mi?

Onu korumayi secmedi Terim, yollamak istedi.

Zam da isteyince yonetim yolladi buyuk hata yaparak. Hocaya ragmen tutacaklardi. Sonra zaten Eren, Diagne, Mitroglu, Andone, Falcao ve Muhammed !! Odenen paralara bak.

3:12’den itibaren..

bunun yerine cagne, falcato, babil gibi cöpleri izliyoruz iste yillardir

gomisin ufacik zamini verme ama git sonra milyonlari bu cöplere göm

akbaba gibi vasifsiz bir elemana da yakinda yeni sözlesme verilince, gomise birazcik parayi cok görenler, mutluluktan bayram eder artik

sirf gomisin istedigi zamin 4-5 katini babile gömdük, digerlerine deginmek bile istemiyorum

30 tane gol atmış adam bir kereliğine zam istesin yahu. Sende sözleşmeyi ona göre ayarlar açıkları kapatırdın.
500 bin euronun sonuçlarına bak.
Falcao 5*2 + (1 sene daha sözleşme)
Diagne 10 m +2.3*2
Babel 2m + 2.5*2 +(1 sene daha sözleşme)
Muhammed 4.5m

Hadi bir hata yaptık gönderdik yerine aldığımız 3 adamla ekstra 3 hata daha yaptık. Peşine az buçuk gol atanını da boklayıp 4. hatayı yaptık.
Şimdi sıra muhammedi bitirip 5. hatada.

Üst Alt