#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adama senelik 10 milyon euro bile verseydik cok cok daha kardaydik hem de yasadigimiz sacma sapan sezonlarin daha farkli hikayesi olabilirdi. Hem maddi hem sportif basari acisindan rezalet bir hamleydi sozlesme yenilememek.

Adam zam yerine + 1 sozlesme istemis.
Fatih Terim de ilk firsatta gonderdi. Kimse masal anlatmasin. Trolleri daha Subat ayinda sisteme uymuyor diye gazı veriyorlardi.

Sağolsun bizim keriz medyatik taraftar basının gazına gelip el birliği ile yolladık adamı.

Kaçırdığı penaltı sonrası niye sırıtıyormuş sanki önceki sezon penaltı dan sonra düşüp ağlayip bayılan Sinan Gümüş denen yavşak tı.

Sent from my SM-A307GN using Tapatalk

Gönderildikten sonra yerinin yanlış hamlelerle doldurulması hatta ilk gittiğinde doldurulmaması şuanki halimizin temel sebebi. Ama zaten bir oyuncuyu başarılı olmak için alıyoruz adam başarılı olunca ekstra para istemesi komik. Zam yaptın diyelim diğer sezon Guiza'ya bağlasa bu sefer ben başarısız oldum diyip cebinden kasaya para mı koyacak? Tabi ki hayır. Ayrıca ona zam yaparsan kritik bir maçı aldıran adam çıkar ben de istiyorum der önünü alamazsın. Zaten sen forvetsin amacın gol atmak veya takımına puanlar kazandırmak işini yaptın diye de ekstra prim istemezsin.

Belki de yeni gomis zamanı gelmiştir .Vücut yapısı Drogbaya benziyor gol sevinci gomis .Çok genç değil ama falcao maaşına İbrahim balde,Muhammed Mustafa ,Halil ,Kenan karaman yapılabilir .

Takım sattı denilen oyuncular, Melo son sezon, Fernando, Gomis, Drogba şu isimlere bak hepsi iyi katkı sağlamış ve iyi oyuncular. Bizim taraftar bir garip.

cogu medyanin oyunlari
bizim saf cahil taraftarimiz da hemen gaza geldi
zamaninda lincoln floryadan meyve suyu caliyor diyorlardi

fb ve bjklilere sorsan gsde ilk kimi göndermek istersin diye sana genelde bu oyuncularin isimlerini sayarlardi

Üst Alt