#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 397 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
F2_gP8_aQAElQ0P

gecen sezonun basinda kendisi bizi her mac ipten almisti

su anda böyle bir adamimiz yok kadroda

kamp yemis güclü bir gomis su anda bakambudan falan cok daha etkili olurdu

hata yaptik

Transfer seviyoruz elimizdeki adamın kıymetini bilmiyoruz gomis son 10 yılda Türkiye ligine gelmiş en iyi 5 forvetten biriydi.
Arti olarak takımdaki gençlerle ilgileniyordu hırsliydi hırsının kurbanı oldu en son onda böle iyi toparladı.

500.000 euro içinmi diyorsun yeşili seviyordu diye,sevmeyen varmı günümüzde. Dün belhanda niye tribünde oturuyordu sence?
Evet. Hocam o mevzu bana göre çok karışık bir konu. Biz 500k için milyonlar dökmüş olabiliriz elbette hatalar yaptık ama sergilediğimiz tavır doğruydu bence. Kimse görevini yaptığı için ekstra para talep etmemeli zaten bu işin primleri vs herşeyi oluyor. Adamın görevi zaten gol atmak. Gol attım zam istiyorum denmesi bana saçma geliyor. Ben mesela yazılımcıyım. 5 tane arka arkaya proje yaptıktan sonra 50k daha fişekleyin yoksa çalışmam demiyorum işim bu çünkü. Hee madem öyle o zaman atamadığında da keseriz parandan denildiğinde maçası yerse helal olsun derim

Evet. Hocam o mevzu bana göre çok karışık bir konu. Biz 500k için milyonlar dökmüş olabiliriz elbette hatalar yaptık ama sergilediğimiz tavır doğruydu bence. Kimse görevini yaptığı için ekstra para talep etmemeli zaten bu işin primleri vs herşeyi oluyor. Adamın görevi zaten gol atmak. Gol attım zam istiyorum denmesi bana saçma geliyor. Ben mesela yazılımcıyım. 5 tane arka arkaya proje yaptıktan sonra 50k daha fişekleyin yoksa çalışmam demiyorum işim bu çünkü. Hee madem öyle o zaman atamadığında da keseriz parandan denildiğinde maçası yerse helal olsun derim
o neden kaynaklanıyor biliyormusun ; yanındaki oyunculardan Feghouli ve belhandaya takılmıştı hatırladığım kadarıyla.29 gol attım ben niye muhabbeti?

Üst Alt