#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 313 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gitti gideli 1 tane net santraforumuz olmadı

Neymiş derbilerde siniyormuş

Diğer maçları aldırıyor sanki diğerleri

Hem teknik hem güçlüydü

Sanırım şu anki 3 santraforumuzu toplasan anca Gomis eder.
Buna vermediğimiz bir kaç yüz bin Euro bize onlarca Milyon Euro'ya bedel oldu. Diagne, Mitroglou, Falcao bunlara döktüğümüz paralar ortada.

Saf golcüydü adam hala ekslik yaratıyor. Forvet konusunda baya karavana atıyoruz istediklerimizde elden kaçıyor mali durum filan alamıyoruz.

Cagne 22 milyon
Falcao - bilinen 15 milyon
Hadi Mustafa, Mitroglu filan sayilmasin ama dogrudan zarar 37 milyon euro.
En az 1 sampiyonluk gitse 30 milyon da oradan.
Bir de cocuklar tarafindan cok seviliyordu, sempatik adamdi.

gomise rakip bile olamaz ama yine de fena değil.

Mark_Zuckerberg.jpg

cutqm5t08wb51.jpg

O sezon full stattaydım bir de. Topsuz oyunda da çok iyidi.
Hücum pres, alan daraltma her şey vardı. Geldi mi de zbam diye vuruyordu.

Hem top tutuyor hem de alan açıyordu. Oyun içinde de bitirmede de vardı. Dribblingi bile vardı adamın daha ne olsun.

Giderken bir daha yeri dolmaz uzun süre demiştim de bu kadarını da beklemiyordum.
Adam kalçayı bir dayıyordu. Stoperlere gelsin de alsın.

Baba büyük golcüymüşsün.Eksikliğin şuan dahi hissediliyor.Senin oyununla alakalı herhangi kötü birşey söylediysem özür dilerim.

Çok gol attığın için zam istemen hala saçmasapan bir hareket ama.

Ne durumda fizik ve mental olarak onemli olan bu ..Ben denenmisi alalimi kolaycilik olarak buluyorum ayrica uzun yillar once denedik ayni nehirde iki kere yikanabilecez mi bakalim..Yabanci forvet alacaksak hic mi bulamadik da gomis e gel diyoruz garip...Bu sene öldü ama vu yinetimle gelecek seneye girersek o senede öldü demektir

Dönemin şartlarında gönderilmesi gayet doğruydu , kupa finali akhisar maçında ayakta duramıyordu herif eren bile daha çok katkı vermişti girdikten sonra kafasından silmişti takımı zaten

ama yerine alınan isimler ne kadar yanlışsa bu gün geri gelmesi yine o kadar yanlış
Ne gomisin bıraktığı gibi attığı 30 golün nerdeyse yarısına katkı yapan garry rodirgues gibi çizgiye inip top getiren ismimiz var ne o günkü sistemimiz var ne de gomisin 4 yıl önce ki fiziksel zindeliği boşu boşuna zihnimizde ki yeri tahribata uğrayacak .

Üst Alt