#18 Berkan Kutlu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu oyuncuya 4m verip alana bir daha transfer yaptirmayacaksin bu 1.
2.si ise devre arasi ust duzey 6 souza gibi ve ust duzey gol asist katkisi olan ofansif orta saha alacaksin.
Josef ust duzey mi

Berkan icin 4m kazik ona bende katiliyorum can bozdogan daha potansiyelli bi fussbalci bana gore yerli olarak alinabilirdi bana gore

Josef ust duzey mi

Berkan icin 4m kazik ona bende katiliyorum can bozdogan daha potansiyelli bi fussbalci bana gore
Cani tanimiyorum. Josef bu lige gore ust duzey her mac belli kalitenin ustunde performans veriyor keske dogru duzgun bir izleme ekibimiz olsa yeni melo bulsak ama gidip asancaou diye bir oyuncu buluyorlar cocuk u16 takimdan oynayabilir belki

Bugün ve Marsilya maçında kötü gözüksede ben beğeniyorum bu çocuğu. Daha çok genç olur böyle hatalar.. kat edeceği çok yol var, zamanla hepsi olur. Çok hırslı ve ruhuyla savaşıyor, üstelik bizden biri. Çalışmaya devam etsin, hatalarından ders çıkarsın yeterki.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Cani tanimiyorum. Josef bu lige gore ust duzey her mac belli kalitenin ustunde performans veriyor keske dogru duzgun bir izleme ekibimiz olsa yeni melo bulsak ama gidip asancaou diye bir oyuncu buluyorlar cocuk u16 takimdan oynayabilir belki
Izledin mi doru duzgun assunsaoyu ne verip veremeyecini gosteren yeterli veri var mi elinde?

o yuzden oyuncularimizi bosa asip kesmeyelim

Gecen mac izledim ins iyi olur ama mensahtan top alamadi. Burada ovmek icin sag sola geriye paslari cok iyi falan yazdilar dustugumuz duruma bak. Hocanin elinde iyi oyuncu olsa zaten berkan ve taylani mi oynatir?
Yetersiz veri iste senin dedigine gore gedson da bize ilk geldiginde u16 da oynayamazdu hatta ben dahil forumun yuzde 80’i bokladi bu herifi

Ben de yiyorum ayni boku cok sabirsiziz maalesef nedir ne degildir gormeden topculari gommeyi seviyoruz.

Bu arada josef gelse bu sefer hucuma katkisi yok diye boklanir

Bu oyuncuya 4m verip alana bir daha transfer yaptirmayacaksin bu 1.
2.si ise devre arasi ust duzey 6 souza gibi ve ust duzey gol asist katkisi olan ofansif orta saha alacaksin.
Bu dediklerine katılıyorum zaten ama bunlar ayrı mesele. Neymiş Berkan bu takımda oynayamazmış bir daha oynamasınmış.

İlk yarına bitene kadar bir sürü maç var ayrıca Avrupa’da 4 tane daha maçımız var.
Hadi Berkan’ı bir daha oynatmadık diyelim. Assunçao ve Taylan ile kalan bu maçları çıkarabilecek miyiz? Elimizde başka orta saha var mı? Kayseri’de rezil olan bu orta sahaya derbide Avrupa’da neler yapmazlar.

Berkan oynamasın, o oynamasın, bu oynamasın. İyi çıkıp siz oynayın o zaman.
Sadece sana değil rdaşım Berkan oynamasın diyen herkese bu laflarım.

Bu dediklerine katılıyorum zaten ama bunlar ayrı mesele. Neymiş Berkan bu takımda oynayamazmış bir daha oynamasınmış.

İlk yarına bitene kadar bir sürü maç var ayrıca Avrupa’da 4 tane daha maçımız var.
Hadi Berkan’ı bir daha oynatmadık diyelim. Assunçao ve Taylan ile kalan bu maçları çıkarabilecek miyiz? Elimizde başka orta saha var mı? Kayseri’de rezil olan bu orta sahaya derbide Avrupa’da neler yapmazlar.

Berkan oynamasın, o oynamasın, bu oynamasın. İyi çıkıp siz oynayın o zaman.
Sadece sana değil rdaşım Berkan oynamasın diyen herkese bu laflarım.
Berkan oynamasin diyen yok bu takimin oyuncusu degil onu alanda kabahat diyorum elimizde zaten orta saha yok dedigin gibi oynayacak

Gecen mac izledim ins iyi olur ama mensahtan top alamadi. Burada ovmek icin sag sola geriye paslari cok iyi falan yazdilar dustugumuz duruma bak. Hocanin elinde iyi oyuncu olsa zaten berkan ve taylani mi oynatir?
O adamı kimse oynatmaz 15 yaşında fiziği.
Son gün taraftar tepkisini dindirmek için yapılan boş beleş transfer
3-4 maç ziraat kupasında takılır işte
Burası kreş değil Galatasaray

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim taraftar akıllanmaz genç oyuncuların zamana ihtiyaçları olduğunu hiç düşünmezler örneğin kasimpasa maçında da arkası dönük adama pas attı muslera burda tamamen bu genç oyuncular suclanir Melo felan yok orta saha da top kaptırmadan çıksın ordan

Sen ve Taylan'ın geri alanda top kullanırken bu sakarlıkları ne olacak be reis?! Mücadele, hırs falan hoş da öyle hatalar yapılıyor ki maç gidiyor.

Bir Mac cok kotu oynadigi icin kesip atiliyor. Even cok kotu oynadi ve tecrube ile istikrarli oynarsa cok onemli olacaktir.

Zaten bu yasta hatasiz oynasaydi bizim ligde kalmazdi

Üst Alt