#18 Berkan Kutlu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam Berkan bizim oyuncumuz değil ama bana 1 tane Türk söyleyin yerine koyabileceğimiz. Sonra konuşalım. 3 tane yerliyi bağırsanda, ziplasanda oynatacaksin

Yağmur yağan , bozuk sahada , dakika 80’lerde Nelson kendini boşa atmışken , topu BOMBOŞ Nelson’a atmak yerine ,
rakibin yığıldığı sağ tarafa dürtüp , sırtı rakip sahaya dönük Berkan’a atan bir kalecin olduktan sonra bu çocuğa niye ayağın takıldı diyemem. Berkan’ın ki kaza Musleranın’ki hata.

Yağmur yağan , bozuk sahada , dakika 80’lerde Nelson kendini boşa atmışken , topu BOMBOŞ Nelson’a atmak yerine ,
rakibin yığıldığı sağ tarafa dürtüp , sırtı rakip sahaya dönük Berkan’a atan bir kalecin olduktan sonra bu çocuğa niye ayağın takıldı diyemem. Berkan’ın ki kaza Musleranın’ki hata.
:) Cengizin şutunuda tutuyor ama işte değişik bir model.. Çok hata yapıyor bu sene maalesef tabi,yerli bir kaleci bulaydık iyiydi..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

:) Cengizin şutunuda tutuyor ama işte değişik bir model.. Çok hata yapıyor bu sene maalesef tabi,yerli bir kaleci bulaydık iyiydi..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya refleksinde değildi ki problem, bu sene Muslera yüzünden yoktan yere %100 gol pozisyonu verdiğimiz , kırmızı yediğimiz 5 pozisyon var en az.

Cengiz’in topu girse kimse birşey demez zaten ama bu saçma gerçekten.

Dün maçı izlerken ilk başta bende Muslera yi sucladim ama sonradan baktığımda Berkan daha hatalı bence Muslera topu attığında Berkan gayet müsait bence riskli bı pas atmamış.berkan
çevre kontrolünü yapamamıs

Berkan'ın orta sahada kat ettiği mesafe ile rakipte kaç oyuncunun oyununu bozduğunu anladığınız gün oyuncunun gelişiminden çok tatmin olacaksınız. Böyle oyunculara da ihtiyaç var 11'de. Forvetlerimizin performansını yukarı taşımasıyla beraber orada topu daha çok tutarsak yay çizgisinin oradan da goller atmaya başlayacağını düşünüyorum.

Yav Berkan iyi niyetli çocuk, aidiyet duygusuyla dinamik oynuyor, orası tamam. Ama teknik olarak baktığımızda 11 oyuncusu olarak düşünülmemeli. Galatasaray 11 oyuncularının top tekniği yüksek olmalı. Taylan da başta böyleydi. Zamanla o dinamizmi düşer. Yabancı sınırı mazeretine de sığınmak yanlış. Yıllardır biliyoruz geleceğini. Bir türlü kaliteli yerli oyuncu bulamıyoruz takıma. Bu yönetim ve teknik ekibin hatası.

maci özetlerden takip edip, musleraya sallayan fakirler icin, berkanin kart gördügü pozisyonu yükledim

buyrun berkanin malligini hep beraber bir daha izleyelim ins

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben canlı izledim. Gene de Muslera Hatalı. Nellson’a verecek açısı çok rahat , ve Nellson’dan rakip ortasahaya kadar bir tane bile rakip yok. Ama Berkan’a veriyor.

Yedlin de hatalı. Tam baskıyı kurmuşuz ve rakip dökülüyor. Adam kaç defa topu geri oynadı o anlarda. Taç atışlarını da geriye attı.

Su ana kadar oynadigi maclara bakarsak Berkan daha cok “rakibi bozan” bir oyuncu gibi. Cok kosan, mucadele eden, top calan, pres yapan ve rakibi oynatmamaya calisan bir orta saha. Bizim takimda 8 numara olarak oynayan oyuncu ofansif olarak da takima katki vermeli. Kendini ofansif olarak gelistirmeli.

Üst Alt