#18 Berkan Kutlu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu cocugu seviyorum kim ne derse desin .Yillarci bazi futbolcular icin bizi 1 kisi eksik oynatiyor denir ya Berkanda tam tersi bizi 1 kisi fazla oynatiyor gibi .Yani Gedsonda gelirse tempoda milleti bayiltabiliriz.

Bana da pek inandırıcı gelmedi ama yıllardır bahsettiğimiz şey işte bu değil mi. Makul fiyata futbolcu alıp biraz parlatıp daha iyi paralara satmak. Niye hemen yok satmayalım diyorsunuz.

Ederini bulanı satacaksın, satmadın mı pişman oluyorsun sonra.

Son düzenleme:
Bize futbolu ogrettigin yetmezmis gibi kolpaliciligida ogretiyorsun reis adamsin
Semihcim sen nöbette transfersizlikten milletle kavgaya tutuşurken samet abin pmden 30 kişiye berkanın geldiğini söylüyodu

Gsevgisi anlaşılan kimse yok transfer beklemeyin dediğinde anında yalanlayıp anlaşılan biri var maç skoruna göre salacak ismi dedim 1 gün sonra morutanı açıkladık

Sen bizi özgür aytenle karıştırdın heralde :)

Semihcim sen nöbette transfersizlikten milletle kavgaya tutuşurken samet abin pmden 30 kişiye berkanın geldiğini söylüyodu

Gsevgisi anlaşılan kimse yok transfer beklemeyin dediğinde anında yalanlayıp anlaşılan biri var maç skoruna göre salacak ismi dedim 1 gün sonra morutanı açıkladık

Winter is coming!!!!

Bana da pek inandırıcı gelmedi ama yıllardır bahsettiğimiz şey işte bu değil mi. Makul fiyata futbolcu alıp biraz parlatıp daha iyi paralara satmak. Niye hemen yok satmayalım diyorsunuz.

Ederini bulanı satacaksın, satmadın mı pişman oluyorsun sonra.

Bu uyduruk yabancı kuralı olmasa haklısın. Ama bu kadar dar Türk oyuncu portföyü ve 8+3 7+4 zımbırtısı varken ben Berkan’ı göndermeye pek hevesli olamıyorum.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Berkan' ı çok beğenen biri olarak, 15 m Euro luk transfer teklifi varsa, isteyen kulübün tesislerine transportunda katkım olsun isterim gerekirse. Yerli mecburiyeti filan sonraki hikaye...

Uzunca bir süre Avrupa arenasında yapabileceklerimiz sınırlı kalacak, UCL ye de katılamayacağız muhtemelen. Alanya-Konya-KG e filan Berkan olmadan üstünlük kuramayacak Galatasaray dükkanı kapatsın o vakit...

İlgi vardır belki ama rakamlar üfürme gibi duruyor...

Insallah

Üst Alt