#18 Berkan Kutlu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu uyduruk yabancı kuralı olmasa haklısın. Ama bu kadar dar Türk oyuncu portföyü ve 8+3 7+4 zımbırtısı varken ben Berkan’ı göndermeye pek hevesli olamıyorum.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Bence bu sadece bir bahane olarak kalıyor bir yerden sonra.

Atıyorum düşük teklif olsa neyse ama böyle bahsedilen seviyelerde bir teklifi geri çevirme lüksümüz yok hele hele elimizi kolumuzu bağlayan şu absürt kur farkı varken.

Scout ekibi diye bir departman var bu kulüpte hadi onu geçtim altyapı diye birşey var. Buraları süs değil sonuçta. Hep dışarıdan yerli almakla bir yere varamak zor.

5 hafta önce cica berkandan daha iyi diyodum geldiğimiz noktada biri serbest düşüşte kendini bi gram geliştiremedi aksine geri gitti diğeri sürekli üstüne koydu

Aferin aslanım seni savunacaz

Neyi beğeniliyor anlamıyorum. 1 Tane uzun top attı diye övülmesin yani,maç içinde atamadığı sahayı göremediği o kadar çok pas opsiyonu vardı ki beceremedi. Ters kanata 2 top atsa neler olacaktı ama yok göremiyor işte.

Şut yok,pasları iyi değil,gol asist özellikleri yok. Kesiciliği çok mu iyi ? Hayır. Eee bu adamda iyi diyebileceğimiz ne var ? Tek mücadele ediyor koşuyor başka bi numarası yok. Tolga Ciğercide böleydi oda deli gibi koşar mücadele eder,ne farkı kaldı ondan.

Berkan gibi,Yedlin gibi,Taylan gibi,Halil gibi,PVA gibi vasatlar olduğu sürece biz daha çok derbiler kaybederiz

Neyi beğeniliyor anlamıyorum. 1 Tane uzun top attı diye övülmesin yani,maç içinde atamadığı sahayı göremediği o kadar çok pas opsiyonu vardı ki beceremedi. Ters kanata 2 top atsa neler olacaktı ama yok göremiyor işte.

Şut yok,pasları iyi değil,gol asist özellikleri yok. Kesiciliği çok mu iyi ? Hayır. Eee bu adamda iyi diyebileceğimiz ne var ? Tek mücadele ediyor koşuyor başka bi numarası yok. Tolga Ciğercide böleydi oda deli gibi koşar mücadele eder,ne farkı kaldı ondan.

Berkan gibi,Yedlin gibi,Taylan gibi,Halil gibi,PVA gibi vasatlar olduğu sürece biz daha çok derbiler kaybederiz
Atamadığı veya göremediği değil, korkuyor bizim oyuncularımız denemiyor garanti pasa kaçıyoruz hep, en sonunda da defansta kaptırıp golü yiyoruz.

Berkanın yeteneği yok zaten sen koş dicen koşacak başka görevleri beklemek yanlış onları asıl yapması gereken herif yapmayınca bu da eleştiriliyo

taş gibi futbolcu , Kerem ile Berkani cok begeniyorum onlar kadar cabalayan yok yerlilerden.
Sizlere Emre Kilinc . Ogulcan ve Arda Turan gibileri mustehak

Üst Alt