#18 Berkan Kutlu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
herif ilk geldiğinde savunma arasından başka top oynamıyordu. şu an geldiği nokta trajikomik. sıkıntı daha derinlerde olsa gerek

Berkan-Cicaldau-Morutan-Barış Alper = 17 milyon Euro. Gedsonada para yok

İşte en büyük sorunumuz.
Senelerdir rezalet planlamalar rezalet transferler.
Birde şunu belirtmek lazım çoğu oyuncu taksitle alındı.Mesela normalde cicaldounun ederi en fazla üç,dörtdür beş taksit olunca 6 milyona çıkıyor tabiki.Ne kadar ekmek o kadar köfde…
Bu yüzden dedik karma yapılsın.Genç olsunmuş ,kiralık olmasınmış kolaydı o kadar bu işler böyle saplantıya girersen bu hallere düşersin.

Ama taraftara sorsan süper transferler süper oyuncular.Bunlara sorsan kadro süper terim oynatamıyor.Bu taraftarında terimden farkı yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Defansif durduğunda taylanla daha yararlı (olduğu kadar)
ama serbest dolaşan orta saha olarak verimi yok - o şekilde oynayan al ver yapar top dağıtır kanat kaçırır falan ama ya geriye ya yanındaki beke pas veriyor serbest oynarken. Cica'da farksız son iki maçtır

Adam geldiğinde uzun top atıyordu boşa. Şimdi hiç denemiyor. Napıyonuz olum floryada yeni ayak mı takıyonuz 1-2 futbolcu hariç hepsi geriye gidiyor.

Sen kimsin de hocamizin antrenman metotlarini sorguluyorsun ha.

2106202116242678508a787385.jpg

Bu oyun futbol. Bir futbolcu bazı şeyleri asgari yapabilmeli. Bu arkadaş yapamıyor. Neymiş, sadece durmak bilmeden koşunca iyi futbolcu olunmuyormuş. Sıfır oyun zekası ve bu kalaslıkla sadece durmak bilmeden oradan oraya koşmakla iyi futbolcu olunmuyormuş. Önünde tek bir defans olsun, sağından koşacak bir Galatasaray futbolcusuna pas atamayacak kalibrede bir futbolcu. Babel, Feghouli, Diagne gibi kağnıların takımda olması kendisini iyi futbolcu yapmaz. Aksine takımın ne halede olduğunu gösterir. Herkes Morutan ya da Kerem yeteneğinde olmak zorunda değil de futbol Morutan ve Kerem gibiler yüzünden güzel. Belki ileride iyi bir futbolcu olur ama şu aşamada 3 kuruşluk futbol oynuyor. Oynadığımız oyun koşu olsaydı farklı olurdu ama oynadığımız oyun futbol.

Merkezde oynayacak pas kalitesi ve oyun görüşüne sahip olduğunu düşünmüyorum. Bence sol beke devşirilmeli fizik kalitesi gayet iyi, savunması da o bölge için yeterli.

Daha önce de yazdım beğenmiyorum bunu. Bizim taraftar da iyice vasatci olmaya başladı. Berkan konusuna giriyorum. Olumlu mesajlar,morutan da öyle. Diagne diye stadı inletiyor taraftar maçlarda garip. Yahu biz niye bu haldeyiz o zaman bu puanda :)

PvA 'un olası satışı sonrası Berkan'ı sol bek yapmak gibi gizli bir hevesim var

Denenir mi ? Öyle bir planımız var mı ? Hiç sanmıyorum ama başarılı olacağına inanıyorum

Kötü topçu değil yanindaki taylan-cica hücum anlamında kısıtlı olunca o da cuvalliyor.. Hamal görevini takımda en iyi yapacak topçu yanında en azından topla arası daha iyi biri olursa o da rahatlayacak.. Taylanla ikisi çok fazla oluyor

Son düzenleme:
Üst Alt