#19 Furkan Aldemir - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Furkan Aldemir

Cevap: #19 Furkan Aldemir

tanyeviç furkanı hiç oynattımı, ben maçları arad seyrettim ama oynattığını hiç görmedim, sakatlığımı var yoksa tanyeviçin mallığımı.

Yok oynatmıyor sakat olduğunu sanmıyorum.Ama fenere gitmedi oynamayı hak etmiyor bu açıdan bakmak gerek.

oğlumun adıda furkan, bununda etkisiyle oğlum ve benim favori oyuncumuz her zaman furkan aldemirdir, temin baba furkan nerde diye sordu, 6 yaşındaki çocuğa milli takımda dönen şerefsizlikleri anlatamıyorumki.

Altyaş kategorilerindeki ribaunt üstünlüğünü yavaş yavaş A takım seviyesinde de hissettirmeye başlıyor.Her maç düzenli şekilde en az 8 ribaunt. Nazar değmesin

Altyaş kategorilerindeki ribaunt üstünlüğünü yavaş yavaş A takım seviyesinde de hissettirmeye başlıyor.Her maç düzenli şekilde en az 8 ribaunt. Nazar değmesin

Birde ikili oyunlarda istediği pasları alsa double double'da yapar.

Ama Gordon'da elbet alışacaktır onun pick and rollerdeki devrilmelirine.(tabi pas şiddeti önemli)

Enderle zaten uyumlu.

Birde ikili oyunlarda istediği pasları alsa double double'da yapar.

Ama Gordon'da elbet alışacaktır onun pick and rollerdeki devrilmelirine.(tabi pas şiddeti önemli)

Enderle zaten uyumlu.

Domercantte p&r oynatabiliyor.Hatta Efes maçında Ndonga çok güzel bir asist yapmıştı. Biraz takım otursun her şey iyi olacak.Gordon inanılmaz bir asistçi değil(Sergio Rodriguez,Omar Cook vs gibi) ama milletin dediği gibi hiç oynatmayan bir guard değil.

Domercantte p&r oynatabiliyor.Hatta Efes maçında Ndonga çok güzel bir asist yapmıştı. Biraz takım otursun her şey iyi olacak.Gordon inanılmaz bir asistçi değil(Sergio Rodriguez,Omar Cook vs gibi) ama milletin dediği gibi hiç oynatmayan bir guard değil.

Pick and Roll oynatacak kadar pas yeteneği var Gordon'un.

Kalkıpta Tutku gibi bakmadan pas veya iğne deliğinden pas atmasınıda elbet beklemiyorum.:(

Ama ilginçtir Gordon için asistçi değil diyorlar ama adam maç başı 4-5 asist yapıyor.:asd:

Birde Furkan şu orta mesafelerini istikrarlı seviyey getirirse süper olur.

Pick and Roll oynatacak kadar pas yeteneği var Gordon'un.

Kalkıpta Tutku gibi bakmadan pas veya iğne deliğinden pas atmasınıda elbet beklemiyorum.:(

Ama ilginçtir Gordon için asistçi değil diyorlar ama adam maç başı 4-5 asist yapıyor.:asd:

Birde Furkan şu orta mesafelerini istikrarlı seviyey getirirse süper olur.

Orta mesafeden evvel biraz post öğrenmeli bence

NBA'e gitmeyi ne zaman düşünüyor bilmiyorum ama cok eksiği var. Bugün iyi oynamasına rağmen söylüyorum bunu. Sırtı dönük, yüzü dönük oyunu, orta mesafe şutu, bitiriciliği cok kötü. Ribaunt,savunma özellikleri ve birazda asırıya kacmaması cok iyi ama bunlar Furkan'a NBA için yetmez. 2 senedir hicbir ilerleme göremedim Furkan'da. Umarım gelecek sezon için NBA düşünmüyordur. Şu haliyle seneye NBA'e giderse %100 rezil olur orda.

A-QVIr_CQAANbOX.jpg

Dönem dönem çok ağır eleştiriyorum,olmayacak diyorum ama şundan eminim ki tüm oyuncular içinde iyi oynadığında en çok sevindiğim adam açık ara Furkan.Hep böyle devam et,bizi ümitsizliğe sokma

Bu adamdaki en büyük sorun cesaret,kendine güvense örneğin Mirsad ın deli doluluğunun yarısı olsa Nba seviyesine çıkar bir anda.

Üst Alt