#19 Goran Pandev - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Goran Pandev

hayırlı olsun buraktan iyidir bedelsiz gelmesine sevindim ayrıca sözleşmenin kısa olmasınada sanki bu adamdam tam verim alacağız gibi geliyor

Direkten döndük resmen. Almeida denen kamyon şoförünü alsaydık rezillik olacaktı.

Yalnız Pandev'in yedek olacağını, Burak'ın alternatifi olduğunu düşünenler var hayret ediyorum. Pandev takımın banko oyuncusu olur arkadaşlar. Kesilecek bir oyuncu varsa o da Bruma'dır. Bruma'nın hazır olmak için oynaması lazım ama daha ilk 11'de sürekli oynayacak seviyeye gelmesi çok vakit alacak. Şimdilik oyuna sonradan girdiği zaman daha çok can yakar.

Kimse Pandev-Dzemaili ve Tarıkı son gün transferi olarak nitelendirmemeli...Neticede Almedia-Burdisso gibi isimler değil.. Pandevin ciddi katkı vereceğini düşünüyorum..Dzemailiyi 2 sene önce hatırlıyorum revştaydı ama son halini bilemiyorum.. Ama ciddi bir şut tehdidi oluşturacak gibi görünüyor

Pandev deplasman maclarında cok is görecek gibi. Burak'ada bol bol bos alanlar acar, artık gerisi Burak'a kalmıs :)

He bu arada 19 numara Kewell'a yakıştığı kadar kimseye yakışmadım.

Seni özledik Harry Potter!

19.jpg

Bence bu sene en cok verim alacagimiz oyuncu olacak Pandev. Cünkü Türkiye´ye cok uygun bir oyuncu.

Bir cok mac kazandiracaktir bize. Cok güveniyorum Pandev´e. En az 2 sene kalacaktir. Sonrasina bakariz.

Önder Özen: "Benim asiri cok begendigim bir oyuncu Pandev"

Üst Alt