#19 Goran Pandev - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Goran Pandev

Bu adam böyle diyince beklentim artıyor Pandev'den Ali ece müthiş güvenilir bir futbol bilgisi olan şahıs

Kendisi futbol aktüel programında ekürileri bağış erten ve metin tekinle burak yılmazın 3 senedir tek forvet oynadığını ve 3 senedir tek forvetle 70 gol attığını iddia etti,kulaklarıma inanamadım.Kendisi futbol tarihi ve muhabbet konusunda harikadır ama futbolun saha içini yorumlama konusunda zayıftır maalesef.

ilacımızın etkisi 1 hafta içinde başlıyor :D gelsin like'ler

[attachment=13030:BwilsUSCAAA6wCu.jpg large.jpg]

Ekli dosyalar

• BwilsUSCAAA6wCu.jpg large.jpg
    BwilsUSCAAA6wCu.jpg large.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 193
Güzel bir futbolcu napolide higuain vb. futbolcular olduğu için kendini gösterememiş ama bizim ligde güzel bir performans göstereceğini düşünüyorum .

Biri yazdıysa görmedim özür dilerim de bu adamı bi tek ben mi Kewell'a benzetiyorum Nonda, Elmander diyenler olmuş Kewell gibi solak, skorer kanat forvet veya yardımcı forvet ki fizik olarak da ondan iyi durumda çok umutluyum bu adamdan çok inşallah yanıltmaz

Bu adam ne Kewell, Elmander yada Nonda tamamen farklı bir stil. Çok fazla mevkide oynayabiliyor ama ben 1. mevkisi olarak santrafor görüyorum. Burak oynamasın artık.

Biri yazdıysa görmedim özür dilerim de bu adamı bi tek ben mi Kewell'a benzetiyorum Nonda, Elmander diyenler olmuş Kewell gibi solak, skorer kanat forvet veya yardımcı forvet ki fizik olarak da ondan iyi durumda çok umutluyum bu adamdan çok inşallah yanıltmaz

Pandeve her türlü kefilim iyi oyuncudur ama Kewell çok başka bir şeydi..

Orta açış stili bile farklıydı adamın. Topa vuruşu,pas atışı,orta açması çok klasdı. Hızı yoktu ama o tekniğiyle ve beyniyle gerek duymuyordu hıza.

10632700_800995599959137_8867786243801975617_n.jpg

attığı golleri izledim çok teknik vuruşlar yapabiliyor ilk başta acımasızca eleştirmiştim halada şüphelerim var ama 1+1 lik kontrat beni rahatlatıyor drogba sneider gibi popüler dünya yıldızları alınınca gökyüzünde dolaşmaya başlamıştık iniş biraz sert oldu bu yüzden pandev isimi taraftarda hayal kırıklığı yarattı ancak dediğim gibi vuruş tekniği çok iyi faydalı olabilir

attığı golleri izledim çok teknik vuruşlar yapabiliyor ilk başta acımasızca eleştirmiştim halada şüphelerim var ama 1+1 lik kontrat beni rahatlatıyor drogba sneider gibi popüler dünya yıldızları alınınca gökyüzünde dolaşmaya başlamıştık iniş biraz sert oldu bu yüzden pandev isimi taraftarda hayal kırıklığı yarattı ancak dediğim gibi vuruş tekniği çok iyi faydalı olabilir

Ohh, şimdi rahatladım işte!...Çok beğendiğim bir oyuncudur, herşeyinden emindim, sende onayladıysan tamamdır!...

Lutfen kızma, hafif takılmaca!;)

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Cesare Prandelli yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın bir bölümü basın mensuplarına açık tutuldu. Yaklaşık 45 dakika süren basına kapalı bölümde özel bir taktik çalışması üzerinde duran sarı-kırmızılılar, gazetecilerin görüntü alabildiği bölümde ise dar alanda çift kale maç yaptı.

Milli takımlarda yer alan 10 futbolcunun katılmadığı antrenmanın basına açık kısmında futbolcuların istekli ve hırslı hareketleri dikkati çekti. Yeni transferlerden Goran Pandev'in de forma giydiği çift kale maçta, beyaz takım ile turuncu takım karşı karşıya geldi. Pandev, Melo, Chedjou, Emre Çolak ve Veysel Sarı'nın da bulunduğu turuncu takım, maçı 3-0 kazandı. Çift kale maçta Pandev attığı 1 gol ve yaptığı 2 asistle beğeni toplarken, Emre Çolak da 2 gol attı.

Prandelli'nin sık sık oyuncuları uyardığı maçta yaşanan bir pozisyonda kaleci Sinan Bolat'la karşı karşıya kalan Emre Çolak, şut çekmek yerine çalım atmayı denedi. İtalyan teknik adam, yerde kalarak penaltı kararı bekleyen Emre'ye eliyle "Penaltı yok" şeklinde işaret ettikten sonra "Gol atman gerekiyordu" diye seslendi.

Bugün Napoli taraftarı bir italyan arkadaşımla konuştum trende işe giderken. Daha yarım saat önce. Kendisini tesadüf gördüm ve Dzemaili ile Pendevi sordum sohbet arasında. Pandevin top tekniği ve topa hakimiyeti çok iyi gerçekten ve her an bi gol atmak için iyidir kendisi dedi. Napoliden kendisi ayrılmak istedi Şampiyonlar Liginde oynamak istediği için dedi. Dzemaili de en iyi oyunculardan biriydi onun gittiğine çok üzüldüm süper bir sezon oynadı geçen sene dedi.

Üst Alt