#19 Lorik Cana - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana

Cevap: #19 Lorik Cana

çeviri terk bir durum var yine.

" passer de galatasaray a fenerbahce ça c'est difficile" in türkçesi,"galatasaraydan fenerbahceye gitmek , asıl zor olan o! " dur.

Mevzu bundan ibaret, bu lafı Kewell demiş olsa "yok yok dememiştir" falan derlerdi, Cana'ya sallamaya yer arıyorlar işte.

Demirhan Tanik ‏ @demirtanik

lorik cana olayının tamamını anlatalım..adama sormuşlar PSG den OM ye gidince zor olmadı mı vs

Lorik Cana diyor ki OM fransanın en büyük takımı giderken hiç mutsuz olmadım zor olmadı PSG büyük takım ama kasılmadım hiç diyor

Sonrada diyor ki Galatasaray dan Fenere gitmek çok zor olurdu hani büyüklük küçüklük açısından :)

Bu kaçıncı timsah :(

ben şahsen kewell , cana , misimovic , keita falan ayırmam, haber doğruysa diye yazmışım zaten doğru değilse aferin basına, canadan da af dileriz :yenieek:

fener_timsah_yuruyusu.jpg

f5 liler gene yatmış timsaha :(

ama bu da gol değil malesef :(((

O değilde iyiki Cana' yı almışız. Muslera' nın takıma katılmasında en büyük pay sahaibidir kendisi. Bu haberin doğru olduğuna da kimse inandıramaz beni.

1 sene içinde adamın kişiliğini anlayamayıp ona sosyal medya da yalan haberler yüzünden küfür edenleri gördüm. Yazık..

yahu bizim medyada o kadar mal var ki akliniz durur..

bunu sadece disaridan okuduklarimdan dolayi soylemiyorum.. iceriden tanidigim insanlardan dolayi soyluyorum.. medyada calisanlarin yarisindan cogu yabanci dilin "d" sini bilmez, torpille v.s. bi yere gelmis ve isten cikarilsa amelelik yapamayacak insanlardan kuruludur..

gordunuz mu yanlis tercume ne kadar kritik :) biz burda birkac kisi takimin tercumanina sallarken yanlis ceviriyor diye karsi cikanlar olmustu.. ne hikmetse yanlis ceviri yuzunden ayni kisiler burda galeyana gelmis..

yahu bizim medyada o kadar mal var ki akliniz durur..

bunu sadece disaridan okuduklarimdan dolayi soylemiyorum.. iceriden tanidigim insanlardan dolayi soyluyorum.. medyada calisanlarin yarisindan cogu yabanci dilin "d" sini bilmez, torpille v.s. bi yere gelmis ve isten cikarilsa amelelik yapamayacak insanlardan kuruludur..

mallıgından cok şerefsizliklerinde yapıyorlar. daha cok tıklansın diye haberi degiştiyorlar. reyting bunların şereflerinden önemli cünkü.

Üst Alt