#19 Lorik Cana - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana

Cevap: #19 Lorik Cana

Lafım sana değil Çağlar. Yalnız bu forumda bir vatandaş var ve bu vatandaşa göre Lorik'in Mascherano'dan eksiği yoktu, Lass'dan iyiydi hatta. Hani bunu Lorik duysa o bile güler geçerdi ama bu vatandaş ısrarla bu fikrini herkese deklare etmeye uğraşıyordu..

Not: 3-4 aylık konuları hortlatanlar var. Ben henüz 1 haftalık konuyu hortlatmışım çok mu ?

Yıllık 2 milyon euro gibi abartılı ücret aldığı halde sahada bir şey vermeyen,5 metre yakınındaki adama 10 dakika hazırlıktan sonra pas verebilen bir adamdı.Geçen yıl savunanları vardı bir de.Bedava oynasa istemem yıllık 2 milyon euroyu falan geçtim. Çok boş adamdı

Yıllık 2 milyon euro gibi abartılı ücret aldığı halde sahada bir şey vermeyen,5 metre yakınındaki adama 10 dakika hazırlıktan sonra pas verebilen bir adamdı.Geçen yıl savunanları vardı bir de.Bedava oynasa istemem yıllık 2 milyon euroyu falan geçtim. Çok boş adamdı

tek katkısını bilirim o da saracoglundaki berabere kaldıgımız mac.alex i cok iyi tutmustu

Tarihinin en kötü Galatasaray'ında en iyi oynayanlardandı. Cana'dan Xabi'lik veya Xavi'lik bekleyenler büyük hezeyan yaşadı tabi orası ayrı.

Mutlu yıllar Cana:) Tarihinin en kötü dönemini geçiren Galatasarayda her maçta yüreğini sahaya koyarak oynamanı, görev aldığın son saniyelere kadar aslan gibi mücadele etmeni, maçtan sonra türkçe konuşmanı asla unutmayacağım...İyi ki doğdun, iyi ki bu takımda kısa süre de olsa forma giydin...

tarihin en kotu Galatasaray'inda oynadi diyenler var da bu arkadaslar cok genc :) evet puan olarak en kotu olabilir ama takim kapasitesine gore iyi yirtiyorlardi bi taraflarini.. hani adamlar ugrasiyordu, cabaliyordu ama kapasiteleri yoktu..

tarihin en kotu Galatasaray'i 1994 yilinin cenabet takimidir.. hayatimda bir Galatasaray'li olarak o kadar kufur ettigim, o kadar daraldigim bir sezon izlemedim.. 1987-88'den beri her sezonu izledim ama hic bir sezon 1994-95 (saftig donemi) kadar cildirmadim.. yemin ediyorum timarhanelik olurdum o sezon biraz daha devam etseydi :) yahu bildigin sonradan UEFA kupasini kaldiran bir cok adamin oynadigi kadro (suat, hakan, arif v.s.) guvenini yitirmis, 2 metreye pas yaparken ayagi titreyen, hayatimda gordugum en rezil en guvensiz futbolu oynayan bir takim olmustu.. tarihin en kotu teknik direktoru de Reinhard Saftig'tir.. daha kotusunu gormedim, duymadim..

[video=youtube;0ZJyQAcmWJc]https://www.youtube.com/watch?v=0ZJyQAcmWJc[/video]

kahvede izliyorduk maçı yürü be cana dedim adam adam !!

[video=youtube;9kdcnoWLqEk]https://www.youtube.com/watch?v=9kdcnoWLqEk[/video]

Bizim hakkımızda birşeyler söylemiş.Çevirebilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Üst Alt