19 Mayıs'a MEB Ayarı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

19 Mayıs'a MEB Ayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 19 Mayıs'a MEB Ayarı

benim anlamadığım konu

adam namazın özendirilmesine, beyin yıkama gibi aşağılayıcı bir tabir kullanırken çok rahat

ama ben nedense o kadar rahat yorum yapamıyorum bu ülkede

Kimse rahat değil,bizi bu hale düşürenler utansın.Giderek kutuplaştırıldı bu ülke.Dinine bağlı insanlar anti Atatürkçü , Atatükçü insanlar dinden soğudular.

Bugün yapılanları merak edenler internete girip Said Kürdiyi, Fethullah Güleni, Gülen cemaatini iyi araştırsın iyi okusun. Sonra alınan kararların yanında olsun veya karşı dursun. Herkesi sevgiyle kucaklayıp bu konudan uzaklaşıyorum. Allah yolunuzu aydınlık etsin.

Atatürk'den sizin yüzünüzden soğuyacak değilim...

Yada sizin demeniz ilede Atatürkü sevecek değilim...

İstediğiniz kadar konuşun problem yok benim için...:)

Bakın keyfinize...

Yasaklasınlar. Ben söylüyorum. Bu yapılanlar masum değil. El kadar bebeleri ister dernek, ister şahıs, isterse Bakanlık nezdinde "özel" olarak özendiremezsin. Heleki bu Din ise. Din seçimdir. Herkes Müslüman olmak zorunda değildir. Elhamdülillah Müslümanım, ama beni Dini öğretiler yönetmemeli. İstemiyorumda. İsteyen gitsin o tip yönetilen ülkeler zırla. Bu kafadaki ülkelerde ne bilim olur ne de Demokrasi (!!!).

El kadar bebeyi sen Ümre ile, PC verecem diye kandırıyorsun. Beynini yıkıyorsun. Devletin Dine özendirme diye bir vasfı yoktur. Diyanet İşleri gibi saçmalıklar tek bize mahsustur. Bırakın herkes istediği seçimi yapsın diyoruz. Atatürkçülük diye safsatada ayrı cabası. Atatürkçü = dinsiz mantığı yine bu karınca kafalarda oluşan olgudur.

20 yıl sonra o çocukları, o oluşumun çürük meyvesini kucak kucak toplarız. Müftüler yönetiyor artık ülkeyi.

bak emrah seni ovup, yerip sonra da tembihleyecegim. oncelikle seni zerre kadar sevmem ama yazdigin mesajda haklisin. hakli olsan da konuyu tekrar hortlattigin ve din-siyaset eksenlerine tasidigin icin de hatalisin.

Yasaklasınlar. Ben söylüyorum. Bu yapılanlar masum değil. El kadar bebeleri ister dernek, ister şahıs, isterse Bakanlık nezdinde "özel" olarak özendiremezsin. Heleki bu Din ise. Din seçimdir. Herkes Müslüman olmak zorunda değildir. Elhamdülillah Müslümanım, ama beni Dini öğretiler yönetmemeli. İstemiyorumda. İsteyen gitsin o tip yönetilen ülkeler zırla. Bu kafadaki ülkelerde ne bilim olur ne de Demokrasi (!!!).

El kadar bebeyi sen Ümre ile, PC verecem diye kandırıyorsun. Beynini yıkıyorsun. Devletin Dine özendirme diye bir vasfı yoktur. Diyanet İşleri gibi saçmalıklar tek bize mahsustur. Bırakın herkes istediği seçimi yapsın diyoruz. Atatürkçülük diye safsatada ayrı cabası. Atatürkçü = dinsiz mantığı yine bu karınca kafalarda oluşan olgudur.

20 yıl sonra o çocukları, o oluşumun çürük meyvesini kucak kucak toplarız. Müftüler yönetiyor artık ülkeyi.

ne mutlu ki bugün cuma namazında cami hınca hınç daha bebeyken beyni yıkanmış namaz gibi kötü bir alışkanlığa sevkedilmiş zavallı insanlarla doluydu

bence de böyle namaza ve dine özendirmeler kaldırılsın

yer bulamıyodum nerdeyse camide :)

Namaz kılmak çürüklükse en büyük çürük benim...

git istavroz çıkar çıkartacam dedin de izin mi vermediler...

hayret bişi Emrah ya...

Ancak Kurtuluş Savaşı'ndan rahatsız olanlar böyle bir karar verebilir.Böyle saçma nedenlerden dolayı bu törenler iptal edilemez sen öğrencilerin acı çekmesini istemiyorsan bunları değil öğrencileri dershaneye teşvik etmeyip para saçtırmayacaksın, Eğitimde devrim yapacaksın , Üniversite sınav sorularını yandaşlarına vermeyip öğrencilerin motivasyonunu alt üst ettirmeyeceksin,Sınav sistemlerini değiştirip milletin kaderini 180 dk ya sığdırmayacaksın böyle olur bu işler rezil ettiler eğitimi 10 senedir yerimizde sayıyoruz yüzbinlerde öğretmen açığı var Anadolu ve Fen liseleri hariç diğerleri taban yapmış durumda adamların umru değil dediğim gibi böyleleri kurtuluş savaşı abartılıyor diyenlerdir İşin içinde Mustafa Kemal varya ondan bu kuyruk acıları.

Yaşayacağı toplumsal baskıyı sen mi çekeceksin abi.O durumu ne yapacağız ?

Ne toplumsal baskısı olm...?

Ancak aile baskısı olur ki onada karışamazsınız herhalde...

Toplumsal baskıymış...

Namaz kılmanın güzel ahlak sahibi olmanın neresi kötü ne gibi beyin yıkanıyor...

Güzellikleri öğretmek beyin yıkamaksa yıkanması iyidir...

Kalkıp Emrah'ın yazdığı şu mesajı birde savunmayın...

Gerekçe çok saçma..asıl saçma olanda bizim gençliğimiz bu törenlerıde kutlamayacaksa neyı kutlayacak?? cadılar bayramınımı , hristiyanların bayramınımı?? bu çocuklar okullarda bunların önemini ve kavramını iyi öğrenmelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt