#19 Mehmet Batdal - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Mehmet Batdal

Cevap: #11 Mehmet Batdal

Hakan Şükür'le karşılaştıranlar var ama fiziği dışında hiç benzemiyor stili. Hakan gibi pres yapmaz, ondan daha hantaldır, kafa topları onun kadar iyi değildir ama bilekleri daha kıvraktır, ince işleri daha iyi yapabilir. Bunlar dışında görüğüm kadarıyla asist özelliği oldukça fazladır. Duvar örme, top indirme gibi konularda fiziğini iyi kullanır. Hakan Şükür'den çok daha hantal bir İbrahimoviç stili var elemanda. Umarım kampta parlayıp da yok olanlardan olmaz Mehmet, en azından iyi bir alternatif olarak kadroda bulunur.

rijkaard'ın mehmet batdal'ı oyundan alma nedeni, kale önünde bomboş arkadaşına pas vermemiş olmasıdır. netekim, pozisyondan 30 saniye sonra, ve takımda forvet yokken oyundan alınmıştır. benzer bir olayı da yakın zamanda ispanya - almanya maçında yine bomboş arkadaşına pas vermeyen pedronun anında oyundan alınışında gördük. genç oyunculara böyle mesajlar faydalı olabilir. yoksa ileride "yıldız yapmayacaksın, yıldız olacaksın" diyen batuhan karadeniz gibi olurlar neme lazım.

beğendim ben Mehmet'i. İyi bir alternatif olarak durcaktır. Baros'un sakatlığında eline geçen fırsatı iyi değerlendirir umarım.

Hey gidi hey nerden nereye. 2 sene önce Mehmet Batdal'ı Çorumspor-Bucaspor maçında canlı izlemiştim ama bugün adam Galatasaray forma tanıtımının mankeni oldu:) yakışmış forma

Biraz hantal gibi geldi bana. kuvveti yerinde ama bazen çok ağırlaşıyor. Hareketli olması gerekiyor biraz daha.

Bu çocuğun yanına bir de Adana'nın Buca'ya verdiği Emre Aktaş'ı da alsaydık golcü sorunumuz kalmazdı.Emre Aktaş'ı bu sene iyi izleyin.

sanki yıllarca futbol oynamışta.artık ben bıktım bu işten havalarında bir 'genç'. insan bu kadar mı isteksiz soğuk olur yahu.

ya böyle heran sahada uyuyacakmış gibi geliyor bu adam :) biraz hareketli olması lazım dünkü maçda bir çok pozisyon kaçırdı maç oynadıkça kendine gelecektir inş.

Üst Alt