#19 Ömer Bayram - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Soyluyorum kac mactir , bu adam oynadikca o kanattan delik desik olacagiz

Isla muslera pozisyonu da oradan geldi , elif in kacirigi golun baslangici da

Rusya deplasmaninda milli takimin yedigi ikinci golu izleyin , aynisi

Bu adamda savunma becerisi yok , attigi ortalar sabriden hallice .. linnes yerine oynatilmasi tam bir skandal

Sabriden mi hallice. Sabri buna bakınca kat kat futbolcu

Bu rezil herif oynamaya başladığından beri soldan hücumlarla gol yiyoruz, soldan gelen hücumlarla penaltı oluyor. Saçma sapan pres yapıp alanını boş bırakıyor ve atılan bir pasla soldan atak yiyoruz. Hücum performansına hiç değinmiyorum bile. Bundan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum takımda, Belhanda'dan bile.
Nagatomo-Ömer değişikliği bizim savunmamızı neredeyse %50 zayıflatıyor. Nagatomo olsaydı Fenerbahçe maçını da Konya maçını da kazanırdık bence.

90 dk boyunca elini kaldırıp top istedi durdu topu aldığında da ya geri döndü ya saçma sapan pas attı ya da kaptırdı nedir bu ya hadi yetersizsin vs anlarım her topu istemek el kol kaldırmak nedir nerden geliyor yahu bu özgüven daha önce de yazmıştım kaleyi gördüğü gibi şut çekiyor topu dağa taşa atıyor diye çok ilginç 1 topçu , yetersizin de yetersizi leş olmasına rağmen özgüveni nirvana seviyesinde.

Söyle düsünüyorumda sabriye haksizlik etmisim, sabri bunun yasindakeyen cok daha iyidi, en azindan daha fazla kosar ara sira yapti ortalar birine denk gelirdi. bu rezille bakiyoruz hic birsey yok, paso arkasinda adam kaciriyor her zaman hücüm ediyor ama her ortayi mundar ediyor ,bir insan koca mac bir iki tane isabetli orta yapmazmi ? Adin ömer ve galatasaray oynuyorsa yapilmiyormus anlasilan.

Bu konuda hocalarda kizmak gerekir, belliki bu adam orta özürlüsü ne diye aldirirsin? haydi aldirdin ne diye antreman sonrasi bir extra antreman yaptirilmaz orta nasil kesilir nasil dogru yere atilir diye? ama belliki bizim hocalarda antreman bitince hemen vinnnn.

fb macinda once yirtindim , oraya kaleci koyarim bu adami koymam diye , cok net hatirliyorum ,arabada yazdim bu mesaji stada girmeden once telefonu sarj ediyordum otoparkta

bana surekli kim oynasin , sen mi oynayacaksin dendi duruldu ... kotu oyuncuysa kotudur , kotu oyuncu da oynamaz GS de , adam derbide konya macinda milli rusya macinda hep ayni sacmaligi yapiyor , adam kaciriyor

carole de seneri boyle milli yapmisti 2 fb macinda ayni sezon

senol diye dalga gectigimiz adam 3 genci 4 genci deplasman ic saha koyuyor , biz hasbel kader skor gelirse yunusu celili 15 dk oynatiyoruz

boyle cesaretsizlik olur mu ? eger bu guven denen eleman haftaya bize yazarsa , ben alt yapidan bir kisiyi bulup bu forvetsizlikte risk alamayan terimi tabi ki sorumlu tutarim

biz allahin gunu takim her eksikken selcuklara ,omerlere mecbur muyuz ? bursa macinda kokmaya baslamisti omer , cikti dedi ki terim "omer gibi bu ligin en iyi orta acan oyuncusu ..." ,gerisini dinlemedim zaten

bu yerlisevicilik bilindik bir seydi de , artik genc oyuncu korkakligi da baslamis .. koy bu yunus ,celili , selcuk kadar oynayamayacaklar mi ? al selcuk oynadi omer oynadi da ne oldu ? 3 ic saha macinda galibiyetin yok

ulan dombili 1 tane olumlu hareketin yoktu sahada... nezaman korner kullanmayi ogreneceksin sen ? adami hasta ettin ekran basinda

Yeryüzünde Sabri'den daha kötü orta açan bir bek olmadığını düşünürdüm ta ki bu arkadaşla tanışana kadar.

O kadar kötü ki Latovlevici net bir şekilde daha iyi bir solbekmiş bu adamdan. Keşke bu gereksize para sayacağımıza lato yedekte bekleseydi.

Üst Alt