#19 Ömer Bayram - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bir sigir cobanida bu. herifte ayak yok. teknikde demiyorum. mugdatin onune o pasi atamadi ya diyecek birsey bulamiyorum. full zarar herif

Hayatimda bu kadar kotu bir bek gormedim, topu kontrol etmeye bilmiyor, kilo fazlaligi var, yaptigi tek sey deli dana gibi cizgiye kosmak ondan sonra bakmadan orta acmak.

Yaptigi yuzlerce ortalarin belki 2-3 tanesi etkili olmustur.

Terim kulübe kazik cakmaya devam ediyor. Doymadi cöplere. Sanki kendi cebinden veriyormus gibi fütursuzca tüketti bunlara kulubun mali kaynaklarini.

O kadar gereksiz yukleniliyor ki bu adama utaniyorum bazi yorumlari okurken

Takim bu kadar kotu olmasa bu kadar goze batmaz ki zaten yasadigimiz cogu problemle uzaktan yakindan alakasi yok bu adamin

Hele kacirdigi gollere laf edenler neyin kafasinda anlamak guc adamin pozisyona bile girmesi nimet bence

Son olarak Emirhan Civelek, Suleyman Lus falan diyecekler olacaktir bu adamlari neredeyse bir senedir izliyorum cok net hazir degiller

Topculari bu kadar cabuk silip atmayin, psikolojilerini bu kadar cabuk bozmayin. Bu adamlar surekli sosyal medyada ulan acaba benim hakkimda ne dusunuyorlar diye geziyorlar sonra bize gelen niye sapitiyor batiriyor oluyor. Milli mac sonrasi herkesin cok sevdigi adam simdi Sabri’den kotu falan oldu. Bunlar da insan. Ihtiyatli olun.

O kadar gereksiz yukleniliyor ki bu adama utaniyorum bazi yorumlari okurken

Takim bu kadar kotu olmasa bu kadar goze batmaz ki zaten yasadigimiz cogu problemle uzaktan yakindan alakasi yok bu adamin

Hele kacirdigi gollere laf edenler neyin kafasinda anlamak guc adamin pozisyona bile girmesi nimet bence

Son olarak Emirhan Civelek, Suleyman Lus falan diyecekler olacaktir bu adamlari neredeyse bir senedir izliyorum cok net hazir degiller

Topculari bu kadar cabuk silip atmayin, psikolojilerini bu kadar cabuk bozmayin. Bu adamlar surekli sosyal medyada ulan acaba benim hakkimda ne dusunuyorlar diye geziyorlar sonra bize gelen niye sapitiyor batiriyor oluyor. Milli mac sonrasi herkesin cok sevdigi adam simdi Sabri’den kotu falan oldu. Bunlar da insan. Ihtiyatli olun.
400.000 bonservisine verilmiş 500.000 euro da maaş alıyor bu eleman. Sonraki senelerde 400.000'e düşüyor hatta.
Harbiden cringe şu adamın hunharca eleştirilmesi.

Son paramızla 400 bin euroyla neden bunu aldık hala çözemedim kör topal 1 forvet alsaydık bari sol bek yedeği olarak en kötü Linnesi oynat Ömer mi kurtaracak bizi ya da kurtardı.

Valla nedense Ömer için üzülüyorum bir yandan. Ne bileyim, küçükken çoğumuz futbolcu olsam da Galatasaray forması giysem diye hayal etmiştir eminim. Adamın hayali gerçekleşti ama performans yüzünden kabusa döndü. Sahaya çıkarken sürekli acaba hakkımda sosyal medyada ne yazıyorlar diye huzursuzdur. O huzursuzluk yüzünden de eli ayağı iyice birbirine dolanıyor performansi olduğundan da kötü hale geliyor. Hayalinin kabus olması kadar kötü bir şey yok. Evet Ömer'den mutlu değilim ama ne bileyim empati kurmadan da edemiyorum.

Valla nedense Ömer için üzülüyorum bir yandan. Ne bileyim, küçükken çoğumuz futbolcu olsam da Galatasaray forması giysem diye hayal etmiştir eminim. Adamın hayali gerçekleşti ama performans yüzünden kabusa döndü. Sahaya çıkarken sürekli acaba hakkımda sosyal medyada ne yazıyorlar diye huzursuzdur. O huzursuzluk yüzünden de eli ayağı iyice birbirine dolanıyor performansi olduğundan da kötü hale geliyor. Hayalinin kabus olması kadar kötü bir şey yok. Evet Ömer'den mutlu değilim ama ne bileyim empati kurmadan da edemiyorum.
hayret gsc'de insan gibi dusunende varmis lan

ömerin eleştirilmesi aslında onun suçu değil, bu yetenekteki oyuncuları kulube uygun görüp alanlar eleştiril(e)miyor, millet de öemere yükleniyor çünkü sahada o var. bu dediğim muğdat için de geçerli. Adamlara hayalleri için fırsat sunuldu onlar da düşünmeden geldi AMA bize katacakları şeyler yok denecek kadar az. Gelecek sezona altyapıdaki Süleyman kadroya girmez ve ömer-emre taşdemir kadroda kalırsa yazık olur

Üst Alt