#19 Ömer Bayram - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla nedense Ömer için üzülüyorum bir yandan. Ne bileyim, küçükken çoğumuz futbolcu olsam da Galatasaray forması giysem diye hayal etmiştir eminim. Adamın hayali gerçekleşti ama performans yüzünden kabusa döndü. Sahaya çıkarken sürekli acaba hakkımda sosyal medyada ne yazıyorlar diye huzursuzdur. O huzursuzluk yüzünden de eli ayağı iyice birbirine dolanıyor performansi olduğundan da kötü hale geliyor. Hayalinin kabus olması kadar kötü bir şey yok. Evet Ömer'den mutlu değilim ama ne bileyim empati kurmadan da edemiyorum.
Aslında abartmışsin biraz yorumlara bakarsak bir çoğu Ömer'i destekleyen mesajlar atmış hakaretsiz eleştirilerde var. :D

dun beni sinir hastasi etti. bu yagli gobek kendini solak zannediyor bence. adam 1 tane dogru durust pas atamaz mi. 1 tane de ofsayt bozdu ismail kurtardi. ptt liginde bile oynayamaz bu haliyle

Bence satılmalı. Denendi ama yok yani olmadı. Onun yerine Emre beklesin yedekte. En azından ondan daha fit ve yok pahasına oynuyor adam. Bunun maaşı vardır yine 500-600 bin euro.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu nasil oyuncu? Iki kere penalti yapti ayni anda haydi ilkini anlarim da hemen arkasindan ceza sahasi icinde tekradan adama öyle kayarak girmek?

Böyle futbolcu olmaz olsun. Savunma desen evlere şenlik, Teknik, pas desen yok, Hız yok adam geçme yok, göbek var e ne iş yaparsın peki terk et bu kulübü rezil.

Adam double penaltı yaptırdı lan. Böylesini ilk defa görüyorum. İlk pozisyonu yapınca “lan nasılsa penaltı oldu, gel buraya ...” diyerek girdi sanki

Tarık Çamdal hımbılından kurtulduk yerine başımıza bu göbekli kaldı... Kesinlikle GS'ın topçusu değil, yedek değil paf takımda bile oynayacak bir kapasitesi yok.
Ne bir tekniği var, ne savunma yapabilme yeteneği var. Ben bir kere adam geçtiğini göremedim varsa da kaza eseri geçmiştir. Dünkü Bolu maçında üst üste 2 kere penaltı yaparak kazmalığını sonuna kadar konuşturmuştur. Umarım Tarık gibi bu da senelerce başımıza bela olmaz...

Yazin transferin son günü su koca götlü herifi kitlediler bize ya baska ne diyeyim.

Maci izlemedim dün ama penalti pozisyonunu gördüm, hey Allahim nerede gerizekali futbolcu varsa cimbizla bulup transfer ediyoruz.

Ya ben anlamıyorum koca Galatasaray takımı gidip Fransadan Belçikadan ikinci ligden falan gelişime açık genç bi sol bek bulamıyor mu şu paralara da gidip bu koca götlüye para veriyoruz. Zaten bunun da bi halta yaradığı falan yok o da en kötü tutmazdı.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt