#19 Ömer Bayram - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ömer Bayram'a sallayanlar Nagatomo yokken kim oynamalı onu mutlaka söylemeli!

Adamların yeteneği ortada. Nasıl bu kadar hakaretle ve öfkeyle eleştirebiliyorsunuz! Ömer bu kadardır; fazlası değil! Fazlasını bekleyenler futbolcudan, futboldan anlamıyordur. Elimizde Nagatomo'nun tek alternatifi. Yapacak bir şey yok.
Emre oynasin

Ömer Bayram'a sallayanlar Nagatomo yokken kim oynamalı onu mutlaka söylemeli!

Adamların yeteneği ortada. Nasıl bu kadar hakaretle ve öfkeyle eleştirebiliyorsunuz! Ömer bu kadardır; fazlası değil! Fazlasını bekleyenler futbolcudan, futboldan anlamıyordur. Elimizde Nagatomo'nun tek alternatifi. Yapacak bir şey yok.

Süleyman Luş

17 yaşındaki bir çocuğu üstelik sol bek gibi hareketli bir bölgeye koymak ne kadar doğru olur Ahmet Bey? Bana sakın Ozan Kabak demeyin. Öylesi genç ama etkili oyuncu 10 yılda bir çıkar. Hocaları yeterli görse Süleyman'ı alırlardı. Mutlaka bizim görmediğimiz eksikleri vardır.

Mutlaka eksikleri vardır ona itirazım yok ama en az Ömer kadar oynar. Ömer'e boşa para vermeye gerek yok.

Ömer bak sırf Galatasarayli olduğunu için vicdan yapıyorum sana kötü bir şey demek istemiyorum. Allahaşkına orta açarken bir ceza sahasına bak biri var mı yok mu? Rastgele vurma. Topu kaptiriyoruz kontra yiyoruz daha kötü oluyor.

Tam odun bu herif.

Lato dan daha beter bir sol beki yıllarca bulamayız diyordum ama hocamız bunu da başardı. Takdire şayan gerçekten.

sent via GSC

Son maçta abartıldığı kadar kötü değildi yaw muhtemelen Linnes daha kötüydü. Emre hiç hazır değil hocanın başka adam oynatma lüksü yoktu bu arada orda

her mac maci en iyi yerden seyrediyor. topcularla konusuyor, hakeme el veriyor, hatta takim otobüsüne bile aliyorlar. ben yapmaya kalksam polis ekipleri alir beni

9a6de581459b603dd9068cc103966baf.jpg

Rakip bize karsi 32 orta yapmis. Biz tek 10 kere orta yapmizsik. Bekler baya kötü oynadi diye istediklerini yapiyorlardi kanatda

Üst Alt