#19 Ömer Bayram - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topu, ayağına geldiği anda ceza sahasına doğru şişirmek zorunda olduğu bir şey sanıyor. Bizim adama ortalamasını geçtim herif çoğu zaman ceza sahasının dışına yolluyor topu.

Kalitesini, form durumunu filan bırakın şimdi.

Ben başka bir konuya değinmek istiyorum.
Bi insan her gün antrenman yapıp, her maç olmasa da hazımzanmayacak kadar maça çıkıp göbekli olmayı nasıl başarıyor? Adamda bildiğin göbek var. Sabri'de böyleydi, Ahmet Çalık da böyle.

Ulan hiçbir yapmasan sadece yediklerine dikkat etsen yine böyle göbek olmaz. Sporu, antrenmanı filan geçtim. Harbiden nasıl mümkün oluyor bu?

Bu adamı transfer eden kim varsa bu takımın transferlerine karışmamalı.
şu adamı bu klübe alanlara yazıklar olsun.

sol açık yani hücumcu riera bundsn daha iyi sol bek.

ilerleyen dönemde nagatomonun yokluğunda sol bekte ismail çipe denenmeli. muslera kovalığını sürdürmeye devam ederse kaleyi ismail devralmalı. muslerayı da sol bekde denemeliyiz. o bizi madara ederken iyiydi biraz da biz onu madara edelim derim

Bu herifi hep eleştiririm hiç de sevmem ama dün Linnesten iyiydi kimse kusura bakmasın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yophj.jpg

Ömer Bayram'a sallayanlar Nagatomo yokken kim oynamalı onu mutlaka söylemeli!

Adamların yeteneği ortada. Nasıl bu kadar hakaretle ve öfkeyle eleştirebiliyorsunuz! Ömer bu kadardır; fazlası değil! Fazlasını bekleyenler futbolcudan, futboldan anlamıyordur. Elimizde Nagatomo'nun tek alternatifi. Yapacak bir şey yok.

Üst Alt