#19 Ömer Bayram - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle merkezde oynamalı bekte oynadığı için bence verimli olamıyor zaten çok kreatif bir oyuncu değil merkez ortasahada savaşçı orta saha gibi basıp top kapan ve en yakındakine pas veren oyun çok sıkıştığında dikine adam geçerek topu ileriye taşıyan aynen ndiaye gibi faydalı olabileceğini düşünüyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bugün izlediğim oyun tarzını en son melo yapıyordu. Topu kaybettikten 3 saniye sonra saldırarak topu kazanması ve bunu sadece kendi kaybettiğinde değil arkadaşlarının kaybettiğinde de yapması çok hoşuma gitti. Umarım böyle devam eder.

Yeni bir oyuncu transfer etmis olsak ve ömer’in bugun sergiledigi performansi göstermis olsa göklere cikarirdik

Ömer de insanlar cekiniyor cunku tek maclik bir performans mi yoksa calisip iyi bir performans mi göstermek istiyor önümüzdeki günlerde görecegiz

Performansa bakilsa omerin as serinin yedek olmasi gerekir ama tabi haksiz sekilde populerlik ve isim baskin cikip yiyecekler cocugu
Umarim yonetim 3-4 m gibi bir rakama satmaya kalkmaz

Aurelian Chedjou´nun aklini aldigi maci hatirlayalim dostlar

Bu ne kardeşim aç bugün ki maçı izle bir yerden. Sonra maç başlığına girip benim postlarımı incele. Osman abinin değimiyle saçı sıfıra vurup bir kaç dövme yaptırılsa 15m ye okutabiliriz. İşin esprisi tabi bu gerçekten iyiydi umarız bu rolde kalıcı olup benzer performanslar sergileyebilir. Bartali'nin kamp resitali Ömer'e ciddi şekilde yaramış. Bir önce ki maçta attığı gol sprinti bile Bartali etkisini gosteriyor.

Bu ne kardeşim aç bugün ki maçı izle bir yerden. Sonra maç başlığına girip benim postlarımı incele. Osman abinin değimiyle saçı sıfıra vurup bir kaç dövme yaptırılsa 15m ye okutabiliriz. İşin esprisi tabi bu gerçekten iyiydi umarız bu rolde kalıcı olup benzer performanslar sergileyebilir. Bartali'nin kamp resitali Ömer'e ciddi şekilde yaramış. Bir önce ki maçta attığı gol sprinti bile Bartali etkisini gosteriyor.

Izleyemedim, bakayim bir yerden full bulurmuyum. Ömer zaten hep cabuk ve calimci bir oyuncuydu. Solbek, sol acik arasi. Orta sahada parlamasi, ilginc olur, ama orta sahaya evrilmis ilk bek olmaz. Hoca orta sahada bek denemeyi sever. Ömer tutarsa bu konuda isimizi görür...

Acikcasi sevindim, ucmus kacmis demekki ki övülüyor. Ömer Bayram tarzi transferler ya tutarsa, maaliyeti düsük. Ama millet öyle yorum yapiyor ki, sanki bu tarz oyuncular adil forma rekabetine giriyormus gibi. Bu tarz oyuncular genelde sans buldu mu, oynamak zorunda, kötü oynama lüksleri hic yok. Kötü oyun, haftalarca formaya hasret kalmak demek olabiliyor, yada aylarca.

Bana kalirsa Ömer Bayram fena baslamadi bizde zaten. Ama birden sakatliklar, cezalar derken, kendini yedek agirlikli bir 11 icinde buldu. Heyecan, taraftar baskisi felan derken, bir daha kendine gelemedi. Birde ortaya birakmayi seviyor topu da, ortada kafa atacak adam yoktu bizde ilk yari.

Umarim performansini yükseltmeye devam eder. Bir oyuncunun verebileceginin maksimumunu verene kadar limon gibi sikmak lazim. Bizde kafasini bile kaldirmayip, topu önüne atip orta deniyordu, olur olmaz pozisyonlarda, baksan oyun zekasi yok dersin. Ama böyle bir cocugun, birden orta saha meziyeti göstermesi isin ilginc kismi. Orta sahada oynamak, cok ayri bir oyun anlayisi gerektiriyor.

Bazen futbolcu dedigin o anlik izledigin seanslardan ibaret degildir.

Üst Alt