#19 Ömer Bayram - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu değişiklikle oyun bittiydi zaten. Ligde koşup mücadele ediyor diye göze hoş geliyor da kaliteli ayakların karşısında mala bağlayacağını kestirmek güç olmasa gerek.

ideal bir merkez oyuncusu değil.

sivas'a karşı etkili gözüktü ama çoğu pozisyonda top kaybının eşiğinden döndü. şansı yanındaydı.

topla doğru bölgelerde buluşmayı bilmediği için rakibin kucağıdayken topu alıp direkt kaptırma riskiyle karşı karşıya kalıyor.

Tr liginden ilerisi yok bunun. Fatih Terim gibi yillarin tecrübeli hocasina bu degisikligi yakistiramadim akil mantik kalmamis hocamizda malesef.

Ne işi var bu dombilinin şlde ah hoca cesaretini kaybetmiş gibisin bu sene Bunun girdiği dakkada emre mor oyuna girseydi belkide farklı şeyler konuşuyorduk

Niye girdi, oynadığı sürede ne yaptı anlayan varsa helal olsun. Değişiklik olsun diye değişiklik yapan bir hocamız var

Geçen sene istenmeyen dalga geçilen adamı kurtarıcı diye oyuna alıyoruz.
Denize düşen yılana sarılır misali.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Yeteneksiz, yetersiz adamları övüp durdukça dünya takimi olamayız. Ömer bayram şampiyonlar ligi seviyesinde bir adam değil. Anadolu zayıf takımlarına karşı oynar ancak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatirladikca sinirden guluyorum. Sanki sahaya basket takimindan birini koymuscasina amatorce oynadi :)
Zamaninda basket takimindan kurulan takima 17 gol atmistim :)
Iyi niyetinden suphem yok ama Avrupa icin yetersiz

Üst Alt