#19 Ömer Bayram - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ligde öyle böyle kullanılırda CL bunun için çok zor bir platform. bu adama kızmak yersiz. zaten belhanda çıkıp ömer bayram girdikten sonra rakip kaleye gidemez olduk. sebebi belhandanın iyi falan olması değil de yetersiz bir sol bek adamın real karşısında bizi hücuma çıkaran adam rolüne verilmesiydi.

nerden tutsan elinde kalır. bana 50 milyon maaş bütçesi verseler daha iyi takım kurup daha iyi oynatırdım. şu grupta 1 puanı ben de alır üstelik gol de atabilirdim. belhandanın maaşı milletin gözüne batıyor, tamam böyle bir performansta batmalıdır. bilinçli taraftar olmak bunu gerektirir.

ama kimse demiyor ki ulan bu kenardaki adam 3-4 milyon maaş alıyor da hiç top oynattığını görmedik 3 senede bi defa diye. millet kötü oynar yuhalanır, kötü oynatana laf söylenmez. ne biçim bi memleket. yemin ediyorum buz gibi soğuyorum şu takımdan şöyle rezilliklerden sonra

Son 20 dakika oynamis,sallamak ne kadar dogru tartisilir

Istekliydi en azindan mucadele ediyor,belhanda ve seri’de görmedigimiz seyler bunlar

Boş boş koştuğu için millet begeniyor ama futbol oynamasını bilmiyor , pas zamanlaması cok kötü , pas seçimi cok kötü. Durması gerektiği yeri bilmiyor. Deli dana gibi kosuyor ve top istiyor sadece

Verstuurd vanaf mijn GM1913 met Tapatalk

Kalitesi belli. İyi değil. Geriye gelmeyi de bazen aksatıyor. Tahminen tam fit de değil. Tercih hataları da oluyor...

Ancak şu çok önemli. Sürekli ileri ve dikine oynamaya çalışıyor. Bizim orta alan için çok önemli. Takıma Emre ile hareket katıyor.
Sürekli oynaması gerekiyor.

Çevre kontrolü iyi değil.Top ayağına hiç yakışmıyor ama bu herif önünde boşluk varsa gidiyor aga.Diğer davarlar habire geri oynuyor.Sırf bu yüzden oynamalı.Mor da keza öyle.Yana geriye oynayan heriflerden bıktım.

Senden istenileni yap arkadaşım sen ne diye kapasitesinin üstüne çıkmaya çalışıyorsun..
Yapmak istediklerini yapacak yetenek yok sende zorlama yahu..

Üst Alt