#19 Ömer Bayram - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir şey dememiş adam, gören de memelerini nonnik nonnik filan demiş zanneder. Adam akıllı konuşup güzel bir günün sonunda yuvarlanalım demiş işte. Ama bu futbolcu milletinin vizyonsuzluğu beni bitiriyor, hele de gurbetçi tayfasının. Alper Potuk bile Tuvana Türkay'ı eyliyor, siz gidip ne kadar Silikon Vadisi varsa peşine düşüyorsunuz. O kadar paranız, forsunuz var one night stand'in de az kalitelisini bulamıyor musunuz yav?

Aglamaktan top oynayamiyor köylü Ömer! Bi insan hep mi aglar yav kosuyor surat aglak düşüyor aglak pas atiyor hep o surat. Bizi bunun gibi adamlara mahkum eden, omer gibileri ovdurtecek hale getiren yonetimin isini iyi yaptığı konusunda kim söz söyleyebilir? Yonetimin ko apmasi lazim artik

Kadir Gecesi doğmuş olabilir. Bu kadar yeteneksiz birinin bu seviyelerde oynatılmasının başka acıklaması olamaz.

Avrupa da herhangi bir takıma götürelim. 2. hafta üzerine para verip yollarlar. Adam bir kere sol ayağına ihanet ediyor.

Sol ayaklı bir oyuncu bu kadar sıradan ve beceriksiz olamaz. Hızlı diyorlar, topu taşıyor diyorlar. Ben daha top taşıdığını görmedim.

Düşünün artık Neymar-Cavani-Mbappe-İcardi hücum hattına karşı biz Ömer ile hücum etmeye çalıştık. Fıkra gibi ama hiç güldürmedi.

Yalnız son lig maçında da faciaydı düşüş var. Ömer kalan maçlarda durursa takım komple duracak geriye bir Muslera kalıyor.

Üst Alt