#19 Ömer Bayram - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arada kaynadi bu, bu kadar rezil bi top sürücü yok ali turanin idmandaki felaket top sürüsü bile bundan iyidir. Adam balance olarak sola cekiyo diyorum inanmiyonuz, sadece sol ayakli oyuncularda boyle bi sikinti olabiliyor dengesi kaymis oluyor futbol oynadiysaniz ya da dikkatinizi cektiyse çevrenizde bile vardir hali sahalarda, sol omuz daha asagida oynarlar

Bu adami begenenler kayip, bana her mac laf atanlar bu dingili bile ornek gosteriyordu caliskan vs diye bayirdan yuvarlanan bir kütükten farki yok

Allah razı olsun birader, senle Muslera olmasa geçen seneki Fener'den farkımız kalmazdı şu aşamada. 3 alıp 10 katarak bütün milyonluk eşeklerden büyük emek koydun şu ilk yarıda.

Bu sezon kötü oynasa bile Ömer'e bir şey demem. Adam bence sezonun en çalışkan ve görev verildiğinde görevini yerine getiren oyunculardan biri oldu. Orta bölgede oynadı, sol önde oynadı her zaman kendi yeteneğinden fazlasını verdi. Kendisi bu formanın hakkını vermiştir.

6 gol katkısı yapmış.400 bin alıyor.Bilmiyorum belhanda feghouli kardeşler kaç gol katkısı yaptı ama anca 6 dır.İşte ikisi toplam 8.5 milyon alıyor.Şu uçuruma bak.

Üst Alt