1986-1987 Sezonu Şampiyonluğumuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1986-1987 Sezonu Şampiyonluğumuz

Hey gidi günler hey.. İlk şampiyonluğum.. 1981 yılında Fenerbahçe - Galatasaray başbakanlık kupası maçında Galatasaraylı oldum. 7 yaşındaydım. Altı sene şampiyonluk bekledim. Bu maç yüzünden Ameliyatım 1 hafta ertelendi. Çocukluğumda geçirdiğim bir hastalık yüzünden dalak büyümesi oldu
Şampiyonluğu yaşadım 7 Haziran'da...10 Haziran'da ameliyat oldum.. Rahmetli babamın izniyle 2 bira 🍺 içtim kutlama için. Okul harçlığmla biriktirdiğim parayla büyük bir Galatasaray bayrağı yaptırdım ve mahalleye astık... Daha önce hiç kimse takım bayrağı aşmamış mahallede...

Ilk sampiyonlugum. 1982'den beri takip ettigim takimimin ilk sampiyonlugu. Bir onceki yil ligi namaglup bitirdigimiz halde Besiktas'in gerisinde kalmistik. 1987 Nisan ayinda hic unutmam Hurriyet gazetesi Besiktasli oyuncularla roportaj yapmisti. Besiktasli oyuncular yine Cimbom'un damari kabardi ama bu yil da biz sampiyonuz daha cok beklerler demisti. Ne kinlenmistim anlatamam. Neyse sonra Eskisehir maci, okuldan kacis, babadan dayak yiyis ama mutlu son. Gordugu ilk sampiyonluk bu olan kusak olarak acaip sansliyiz. Biz en gariban haldeyken asik olduk bu renklere sonra da en tepeye cikip Avrupa Kupalarini alisimizi gorduk. Son 35 yildir acaip mutlu ediyor Cimbom bizi.

Benim de ilk şampiyonluğum

90 doğumlu ve civarı doğanlar için 2006 ve 2008 şampiyonlukları çok anlamlıdır bence..

80 ve altı doğumlular içinse bu şampiyonluk çok anlamlıdır..

Çünkü dönemin şampiyon yapılmak istenen takımından vura vura almıştık şampiyonluğu

Zaten hepsinde Galatasaray kompleksi olması burda başlamıştır..

Araştırınız..

Benim de ilk şampiyonluğum

90 doğumlu ve civarı doğanlar için 2006 ve 2008 şampiyonlukları çok anlamlıdır bence..

80 ve altı doğumlular içinse bu şampiyonluk çok anlamlıdır..

Çünkü dönemin şampiyon yapılmak istenen takımından vura vura almıştık şampiyonluğu

Zaten hepsinde Galatasaray kompleksi olması burda başlamıştır..

Araştırınız..
Semra Ozal diyorum sadece. Ve de kompleksli Seba. Serefsiz takimi seref kisvesi altinda ikinciliklere abone eden kifayetsiz. Neyse ki onu baskanliktan kufurlerle yollayan yine Galatasaray’in 90 sonlarindaki ve ikibinler basindaki dominasyonu oldu.

Üst Alt