1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum

Cevap: 1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum

Galatasaray olmasa bile Istanbulun herhangi bir kulübün Alt yapisina girip orda kendini gösterip Galatasaraya gidebilirsin. Kolay degil Galatasaray Alt yapisinda oynamak . Adamlar kimleri kapidan cevirdi , o kisilerde sonra Barcada oynadilar gerisini sen düsün.

Kasimpasa veya IBB gibi kulüplerde dene derim ben

dayın yoksa unut sen bu işi maradona olsan oynayamazsın adam gibi git okulunu felan oku geç bu hayalleri

Hayellerinin pesinde koasacsin ayni zamanda okulu yürüteceksin. Arkadasa böyle mesajlar atip bezdirmeyelim az cesaret verelim. olurs aolur olmazsa Dünyanin sonu degil.

soyadı da guzel herifin

KALENDER

----7----

bigun CL'de falan oynarsan ingiliz spikerler "and now, keealinda!" dicek :eek: GOOD LUCK :ka21:

1.72 boyun 14 yasindasin.. Dahada fazla boy atman sen yani 1.92 olacak halin yok.. Ufak kaleci olarak basari olmanda inkansiza yakin.. Moralini bozmak istemem ama baska mevki dene

Ya cahil cahil konuşmayın abi ya:D 18'e kadar her türlü uzar. 1.90'ı bile geçersin. Şimdiki aklım yoktu ki bende boyum uzasın diye kasardım böyle olduk.

1.72 boyun 14 yasindasin.. Dahada fazla boy atman sen yani 1.92 olacak halin yok.. Ufak kaleci olarak basari olmanda inkansiza yakin.. Moralini bozmak istemem ama baska mevki dene

Alakası bile yok 14 yaşında bir çocuk çok rahat 9-10 cm boy atar 19'a kadar.

Kaleci olmak için de boydan çok refleks ve kalecilik bilgisi önemli bence..

Arkadaşlar ne yapıp edin seçmelere girin hele ki kaleci ihtiyacı var bu ülkenin deli gibi...

Üst Alt