#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben razıyım kendisinden.
Son kararları kafasını kaldırarak verebiliyor en azından.
Ağır sakatlık atlattı , toparlayacaktır.

Keşke Omar o kazayı hiç yaşamasaydı bu sezon sağ bek sorunu yaşamazdık hiç, tamam süper mükemmel oyuncu demiyorum da hücumda da defansta da işin mücadele kısmında da Galatasaray'a sorun yaşatacak bir sağ bek değildi

Doğrudan Omar'ın nasıl dönebileceğiyle alakalı bence sağ bek rotasyonu, dediğin gibi Omar eğer sağlam dönerse çıkar oynar maçların önemli kısmında Yedlin iyi bir alternatif olabilir ama Omar futbola dönemez ise Yedlin'le yola devam etmezdim
Kalede ihtiyac fazlasi 2 kez koronaya yakalanan Fatih
Stoperde saatli bombalar Donk ve Luyindama
Beklerimiz Linnes, Sener, Ömer ve Saracchi

Bunlardan sezon sonu kesinlikle kurtulmak lazim. Forma sansi bulamayan düsük maliyetli Ozornwafor ve Trashdemir'e elveda denilebilir ilaveten

Kadroyu isgal edenlerden kurtulursak daha saglikli bir rotasyon yapabiliriz. Yedlin oynadigi zaman kesinlikle sag stoperde ne yaptigini bilen bir adam olmali. Gamsiz Donk ve saatli bomba L.DAMA düsman basina vallahi.

Oyuncu profilleri uymali

Bence Omar'dan da olmaz artık. Linnes de gidiyor dediğin gibi. Yedlin yedek, bir tane oyun kurabilen sağ bek almamız lazım. Sola da Alioskiiii
tedaviye bağlı. oynayamaz ise sağ bek alır hoca

son bilgilere göre tedavi iyi gidiyor denildi ama yine de eski göz gibi görme olmaz. şahsen omarı beğeniyordum ortalama bir bek işte defansif olarakta iyi baya

Iyi bir bek degil. Defansif farkindalik ve defansif pozisyon bilgisi cok cok dusuk. Bu saatten sonra ne kadar gelisir bilinmez. Hizi ile kapatiyior. Hucum'da iyi ancak kalani kotu.

Kalede ihtiyac fazlasi 2 kez koronaya yakalanan Fatih
Stoperde saatli bombalar Donk ve Luyindama
Beklerimiz Linnes, Sener, Ömer ve Saracchi

Bunlardan sezon sonu kesinlikle kurtulmak lazim. Forma sansi bulamayan düsük maliyetli Ozornwafor ve Trashdemir'e elveda denilebilir ilaveten

Kadroyu isgal edenlerden kurtulursak daha saglikli bir rotasyon yapabiliriz. Yedlin oynadigi zaman kesinlikle sag stoperde ne yaptigini bilen bir adam olmali. Gamsiz Donk ve saatli bomba L.DAMA düsman basina vallahi.

Oyuncu profilleri uymali
Sol bek ayrıca bir ölüm, Taşdemir/Ömer vee Sarcchi üçünün de sözleşmesi bitiyor umarım doğru hamleler yapabiliriz Linnes ve Şener'in kalma ihtimali üzerinde bile konuşmak istemiyorum zaten

Ayrıca Donk ve Luyindama gerçekten problemleri ne bilmiyorum da 1 maç Luyindama oynuyor 2. maç kesin Galatasaray'ı yakacak bir hata yapıyor Donk geçiyor o maç 2. maç kesin o da bir Galatasaray'ın başını yakıyor sonra yeniden Luyindama yeniden Donk hani art arda hata yapıp Galatasaray'ın başını yakmadan 5 maç oynayamadı bu ikili

İşin açıkçası hep Luyindama'nın kalması gerektiğine inanıyordum da Donk'tan tek artısı fizik üstünlüğü ve hava topları diyebiliriz Donk ise sadece sağa sola pas atabiliyor diye oynuyor resmen

Furkan denk gelirsem bugunden cok bariz ve amatorce hatasina seni etiketleyip paylasacagim. Cok eksigi var, bu adam ofansif bir oyuncu defansi cok kotu bek bile degil bence, yani defans kotu oldugu icin komple bir bek degil.
Valla bilemiyorum renktaş kararsız kaldım sağ bek konusunda. 4-5 tane herhal sağ bekimiz var ama bir tane Mariano etmiyorlar. Yedlin'i de yeni aldık sözleşmesi var. Doğru takımı kurup hücum tarafından yararlanmak lazım. Defansı bu maç özelinde gerçekten berbarttı. Önceki maçlar bu kadar değildi.

Üst Alt