#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topla iliskisi iyi degil. Topla bulusunca ne yapacagini bilmiyor. Cok daginik. Omar’i cok duz bir oyuncu oldugu icin begenmiyordum, Yedlin’in de ondan pek bir farki yok. Hatta Omar defansif olarak cok daha iyi.

Bu adam ne olacak? Savunması inanılmaz kötü. Bizim ligdeki siyahi sol kanatlar yerlerde süründürüyor bu adamı ve seneye de böyle olacak belli ki. Omar'dan da ses seda yok ve artık hiçbir zaman da güven vermeyecekmiş gibi geliyor göz sorunu yüzünden. Linnes ve Şener gönderilmeli kesin ama bence Omar ve Yedlin de gitmeli. Bir yabancı bir yerli sağ bek alsak fena olmaz.

Tek umudum taraftarın geri dönmesiyle o atmosfer sayesinde performansı yükselmesi yoksa Şener bile daha iyi performans sergiledi bu sezon. Defansif anlamında beklentim çok değildi zaten ama adam hücumda daha berbattı.

Bunu kim begenip almis anlamiyorum. Özellikle defansinin kötü oldugunu cümle alem biliyor. Cok da pozisyon hatasi yapiyor. Ileri bindirmeleri iyi ama sag bek degil de 4-4-2'nin saginda denenebilir mesela öyle bir sistem oynarsan. Ne tam bir bek ne tam bir kanat.

performansı pek olumlu gelmiyor bana da. yine de biraz daha süre vermek lazım. yanlız gelmeden önce müthiş bir sürat ve aletizmi olduğu söyleniyordu. onu da pek göremedik henüz.

bir bu bir emre kılınç. oynatmasan da, oynatsan da olmuyor.
4 mart.
gedson itin bir tarafına sokuluyorken "topçunun kralı" yazdığımız, yedlin'e ısınamadığımız dönemler. yine şerh koyalım, doğru düzgün oynamadı, sakatlandı, kırmızı kart yedi vs. %99 çöp ama %1 ihtimal bırakalım.

Yedlin gibi oyuncuların açıklarını kapatmak için ya çok hareketli kanat oyuncunun olacak ya da sağlam bir süpürücü orta sahan.
3 senedir feghouli bey gotunu kaldirsin da sag taraftan atak yapalim diye bekliyoruz, yapboz gibi hayatinda sag kanat oynamamis oyunculardan performans almaya bakiyoruz.
Yıllarca premier ligde oynamis sifira inme ozelligi olan bitmeyen enerjili yedlin kötü, gecen sene avrupa liginde milletin imrenerek izlediği omar kötü, linnes kötü. Hep mi bize denk gelir.

Adsm gibi kanat oyuncuları ve saglam bir orta saha ile bir şansı hakediyorlar.

Yedlin gibi oyuncuların açıklarını kapatmak için ya çok hareketli kanat oyuncunun olacak ya da sağlam bir süpürücü orta sahan.
3 senedir feghouli bey gotunu kaldirsin da sag taraftan atak yapalim diye bekliyoruz, yapboz gibi hayatinda sag kanat oynamamis oyunculardan performans almaya bakiyoruz.
Yıllarca premier ligde oynamis sifira inme ozelligi olan bitmeyen enerjili yedlin kötü, gecen sene avrupa liginde milletin imrenerek izlediği omar kötü, linnes kötü. Hep mi bize denk gelir.

Adsm gibi kanat oyuncuları ve saglam bir orta saha ile bir şansı hakediyorlar.
Omar gayet basariliydi. Ben begeniyordum kendisini. Ofansif ve defansif özellikler iyiydi ve bitmek bilmeyen bir enerjisi vardi. Sakatlanmasi büyük talihsizlik ve kendisi acisindan da dikkatsizlik.

Üst Alt