#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne Omar, ne Yedlin, ne Linnes, hiçbiri önümüzdeki sezon için 1. tercih olabilecek sinyalleri göstermedi. Forvetin Mohamed olacaksa oraya Mariano tarzı bir oyuncu koymamız gerekiyor.

Yedlin gibi oyuncuların açıklarını kapatmak için ya çok hareketli kanat oyuncunun olacak ya da sağlam bir süpürücü orta sahan.
3 senedir feghouli bey gotunu kaldirsin da sag taraftan atak yapalim diye bekliyoruz, yapboz gibi hayatinda sag kanat oynamamis oyunculardan performans almaya bakiyoruz.
Yıllarca premier ligde oynamis sifira inme ozelligi olan bitmeyen enerjili yedlin kötü, gecen sene avrupa liginde milletin imrenerek izlediği omar kötü, linnes kötü. Hep mi bize denk gelir.

Adsm gibi kanat oyuncuları ve saglam bir orta saha ile bir şansı hakediyorlar.
Supurucu bir os ya da caliskan bir kanat da bir yere kadar ustat. 6 pasta dan dun dalan herifi hicbir takim arkadasi kurtaramaz

Son yıllarda izlediğim en kötü bek. Sakatlıkmis uyummus kampmis hikaye anlatılmasın bir oyuncu kendisini 1-2 maçta belli eder. 3. ligden gelen Kerem'de, u21 oyuncusu Halil'de, Mısır ligi topçusu Mohammed'de ilk maçlarından o ışığı nasıl gördüysek daha ilk maçlarından bu çöpün de ne olduğunu alenen gördük.

Savruk, dengesiz ve takoz. Mariano'dan düştüğümüz seviyelere bak. Kimi gönderirsek daha kötüsünü bulmayı nasil basariyoruz anlamıyorum.

Futbol bilgisi sıfır. Nerede duracağını bilmiyor ve yaşı da 18 filan da değil. Yatmaya gelmiş gibi geliyor bana.

O kupanin hype'i sayesinde ülkesind dönme zamani geldi. Maasida asiri yüksek degil. Miami Falzaou almiyorsa, ordan 1-1,5 milyon atesleyip Yedlini alsinlar. Omar dönüyorsa, o parayin üstüne az para ekleyip genc bir sag bek alsinlar.

abd vs meksika final macini 90 dakika izledim. <kendisini de ayri bir gozle dikkatli izledim. mac genel performansini begendigimi belirtebilirim. bir kac pozisyonda on torafa havadan isabetli iyi toplar yolladi. bir kac pozisyonda da ofansta kenar ceza sahasi ve disinda topla bulusup tehlike yaratmaya calisti birinde etkili de oldu iceriye son anda kestigi topla. defansif olarakta olumlu buldum. kanadinda hen defans hem ofansta yer aldi. maca abd 343 basladi; yedlin orta 4lude yer aldi....ilk yari oynanirken skor ve oyunun temel gidisati dolayisiyla abd kocu 4lu defansa donus yapti. yedlin kendi ozelinde maca mental olarak iyi hazirlanmis olsa gerek, hem fiziksel versuslarda ve hem psikolojik tepkilemelerde rakibine ustunluk sagladi. abd takiminda sadece yedlin ozelinde degil, genel takim performansinda bu psikolojik savas/satranc olayi onceki abd vs meksika versuslarinda abd adina eksik olan onemli eksik tas idi.. bu final macinda hic alisik olmayan bir abd durusu sergilediler abdli oyuncular. kupanin gelmesinde kanimca hem hem bireysel hem takim genel durusunda Mental ve konsantrasyonun yuksek olmasi kendilerini bir adim one cikardi. yedlin ozelinde son olarak diyecegim; tecrubesi ve yerinde mudehaleleri, oyunun iki tarafindan da oyunun icinde kalmasi, versuslardan basariyla cikmasindan dolayi kanimca; guzel bir final maci performansi ortaya koydu.

Üst Alt