#2 Lucas Edward Neill - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#2 Lucas Edward Neill

Cevap: Lucas Neill Galatasaray'a FIFA.COM

Eğer olursa Dünya Kupası'nda oynayan oyuncu sayımız artar. :p Ama şaka bir tarafa Lucas Dünya Kupası'nda yer alacağı için oynayabileceği bir takımda olmalı. Tıpkı Elano gibi. Yani dünya kupasına hazır olabilmek için bizde aşan bir performans göstermesi gerekecektir. Bir de malum Kewell ile aynı ülkedenler ve aynı milli takımdalar. Kewell'ı belki biraz daha kulübe bağlar. :p

Ama ne bileyim, iki Servet olur orta göbeğimiz. :)

Atilla abi Neill-Servet bence çok hantal olmaz.Neill lider ruhlu bir adam Servet'i bile toplayabilir,ki futbol oynamaya geliyorsa paragöz bir adamdır.

Cevap: #Lucas Neill

En başında da söyledim transfer sezonunun.

Özensiz,aslında ihtiyaçları tam karşılamayacak bir isim almasınlar diye.Alacaklarsa da ilk iki-üç günde bitirsinler dedim.

Transfer olmasaydı üzülmezdim.Ama şimdi Neill'in gelmesine sevinmiyecegim gerçek.Sadece transfer obezi taraftarın gözünü boyamak için yapılmış bir transferden öteye gitmez benim gözümde.

Eğer olursa Dünya Kupası'nda oynayan oyuncu sayımız artar. :p Ama şaka bir tarafa Lucas Dünya Kupası'nda yer alacağı için oynayabileceği bir takımda olmalı. Tıpkı Elano gibi. Yani dünya kupasına hazır olabilmek için bizde aşan bir performans göstermesi gerekecektir. Bir de malum Kewell ile aynı ülkedenler ve aynı milli takımdalar. Kewell'ı belki biraz daha kulübe bağlar. :p

Ama ne bileyim, iki Servet olur orta göbeğimiz. :)

Sorun iki Servet değil bence.Sorun liderlik.Yediğimiz gollerin çoğu dağınıklıktan.Bize lider özellikli adam lazım.Aynı zamanda topu oyuna sokması Servet ve Gökhan'a göre iyi.(Tabi ilerideki adamların boşa çıkmasıyla da alakalı biraz.Mesela Kewell santrafor oynayınca daha çok dikine oynayabiliyor stoperlerimiz)Ferdinand-Vidic,Terry-Carvalho'da aynı tip stoperler ancak iyi ikililer.Çünkü Ferdinand ve Terry'nin lider özellikleri var.Neill'de lider özellikli bir adam ve Servet-Gökhan'a göre daha iyi oyun kuruyordur.Çünkü büyük bi ligden geliyor.(Çağdaş Atan Almanya'da oynadıktan sonra daha iyi pozisyon aldığını ve topu oyuna daha iyi soktuğunu söylemişti.Neill'de sanırım bunca yıllık Premier lig oyuncusu vardır böyle bir özelliği)

Cevap: #Lucas Neill

En başında da söyledim transfer sezonunun.

Özensiz,aslında ihtiyaçları tam karşılamayacak bir isim almasınlar diye.Alacaklarsa da ilk iki-üç günde bitirsinler dedim.

Transfer olmasaydı üzülmezdim.Ama şimdi Neill'in gelmesine sevinmiyecegim gerçek.Sadece transfer obezi taraftarın gözünü boyamak için yapılmış bir transferden öteye gitmez benim gözümde.

ne alaka?

hem sag bek hem stoper sorununu cozduk.

uzun yillar tecrubesi ile bize cok iyi seyler yasatacak.

unutma sene sonu buyuk ihtimal servet gidecektir. yerine yeni bir stoper daha alinir merak etme.

Cevap: # Lucas Neill

Neil canı istiyince iyi oynar , parayı da çok sever.İşte ''parayla çoşar , parasız susar.'' denilecek oyuncu bunun gibi olur. :D Kafa yapısı olarak da biraz Lincoln 'e benzer.Bece GS ye uzak Allah 'a yakın olsun.

Bilmiyorum abi bu kadar bekledikten sonra QUOTE]

yoneticiler dedi mi siz bekleyin en bomba transferi yapacagiz diye?

demedi ise biz kendimiz calip kendimiz oynamis oluyoruz.

yoneticiler hakli ara transfer doneminde konusulan oyunculara bir bakin:

crouch

ruud van nistelrooy

marquez( begenmeyenler var idi saka gibi)

Cevap: # Lucas Neill

Neil canı istiyince iyi oynar , parayı da çok sever.İşte ''parayla çoşar , parasız susar.'' denilecek oyuncu bunun gibi olur. :D Kafa yapısı olarak da biraz Lincoln 'e benzer.Bece GS ye uzak Allah 'a yakın olsun.

biz de parasini adam gibi her ay basi oderiz.

sene sonu olmayacak sey mi?

aslantepe ile hersey daha guzel olacak

Üst Alt