2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

arjantin-almanya ikisinede gicik oluyorum.. o macta meksikali hakem gorev yapsin mumkunse 4-5 tane kirmizi 9-10 tane sari cikarsin penaltilar falan olsun.. ve mumkunse ikiside elensin..:evilsmile: cok mu sey istiyorum acaba? :lol:

Yeri değil ama iddası yatanlar için yeni çıkan bi klip tavsiyem..

Lady Gaga ft Beyonce - Telephone

Neyse iddaam tuttu. Almanya ve bu maça üst demiştim. 21 lira kazandım. Yaşasın :eek:

yuru be giooooo dov serefsizi ne durduyosunuz lennnnnnnnnnnn

cekilinnnnnn

Yazık günah. 3-0 olmasa veya 3-0'a rağmen Maradona ilk kez adam gibi değişiklik yapıp Tevez yerine Veron'u sokup orta sahayı güçlendirmese Arjantin kesin ecel terleri dökecekti şu maçta. Hele hakem hatası olmasa maç 0-0 gittiği sürece Meksika tura yaklaşıyordu.

Çok kişinin dikatini çekte bu mac için konustum bugun ıyı oynasa ımkansızdı almamız ama bu turnuvadan sonrada hıc kolay olmıycak alabılmemız umarım dişimize göre rakıpler cıkar karsımıza onun için :)

Turnuva Boyunca resmen Sagbek ve Solbek´in nasil oynanmasi gerektigini ögrendim..

Salcido..

Bastos..

Lahm..

Maicon..

bence parladı hocam grup maçlarında iyiydi bayaa :)

Çok kişinin dikatini çekti eve , bu mac için konustum bugun ıyı oynasa ımkansızdı almamız ama bu turnuvadan sonrada hıc kolay olmıycak alabılmemız umarım dişimize göre rakıpler cıkar karsımıza onun için :)

Üst Alt