2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | Maç Sonucu

O değilde, Arjantin yarın birgün elenmeden Messi gol atarak kapatsın turnuvayı. Yazık olacak, her maç gole bu kadar yaklaşan bir futbolcu yok. Şanssızlığı üstünde bu aralar. Amiyane tabirle cünüp etti turnuvayı.:asd:

ya benm anlamadığım pozisyon ağır çekimde gösterilmedimi,ilk golü niye verdi hakem?,arjantin alırdı her türlü o ayrı ama gol verilmemeliydi.

Gio herzamanki gibi al gülüm ver gülüm yapti, simdi bir calim atacak, bir depar atacak diye 90 dk, sirf gio icin izledim maci ama nafile.

cocugu izlerken artik SIKILIYORUM.

bizdeyken daha güzel oyniyordu ama neyse.

Meksikonun sol beki bile Gio dan daha etkili oluyordu, ofansta..

Cevap: 2.Tur | Arjantin 3-0 Meksika | 27 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Gio herzamanki gibi al gülüm ver gülüm yapti, simdi bir calim atacak, bir depar atacak diye 90 dk, sirf gio icin izledim maci ama nafile.

cocugu izlerken artik SIKILIYORUM.

bizdeyken daha güzel oyniyordu ama neyse.

Meksikonun sol beki bile Gio dan daha etkili oluyordu, ofansta..

Ha buarada şimdiden söyleyeyim maç sonunda "Gio bu maç naptı yHA XD" diyenle kavga ederim.

.

ya kayvga edecek halim yok, su an 12 yasindaki cocuk bile döver beni )))))))))

ama Gio kötü oyniyor ya, cocuk sahada dolasip duruyor iste al gülüm ver gülüm yaparak, haksizmiyim.

Hakemler önemli bir hata yaptı ama Arjantin'in de hakkını vermek lazım.Bloklar arası bağlantı eksik olsa da:)asd:) önemli olan gol atmak ve bunu bir şekilde başarıyorlar.Böyle giderse şampiyon olurlar.Almanya maçında da favoriler bence.Meksika ise talihsiz iki gol yedi.Bu gollerden sonra maçı çevirmesi zordu ve elendiler.Ayrıca Heinze'nin hareketi de uzun süre unutulmaz.:)

Hernandez'in ve Tevez'in golleri çok güzeldi..Ferguson yine bulmuş süperstar potansiyelli bir oyuncu..

Cevap: 2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Santos Barcelona'dan gittiğinden beri böyle anlayamıyorum. Barcelona'da son sezonunda 16 gol 10 asist gibi bir performans sergilemişti ama bir daha yok. Kendine güvenini kaybetti bana göre onu da kazanabileceği kişi Rijkaard ancak eğer alınacaksa bana göre ortada oynamalı solda yapamıyor ne kadar sol forvette yapamaz desem de Arda sola geçmeli Gio alınırsa.

Barcelona'da son sezonda 3 gol attı adam sadece..Toplam 10 maça ilk 11 çıktı ligde..Yanlış bilgilendirmeyelim insanları..Attığı 3 golü de ligdeki son maçta attı..Yani hat-trick yaptı..Umarım almayız diyorum hala ısrarla..

Cevap: 2.Tur | Arjantin 3-1 Meksika | 27 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Barcelona'da son sezonda 3 gol attı adam sadece..Toplam 10 maça ilk 11 çıktı ligde..Yanlış bilgilendirmeyelim insanları..Attığı 3 golü de ligdeki son maçta attı..Yani hat-trick yaptı..Umarım almayız diyorum hala ısrarla..

Bir yerde böyle okumuştum gibi geldi başka bir şeyle karıştırdım düzelttiğin için sağol ;)

Üst Alt