2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | İspanya 0-0 Portekiz | 29 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Pique stoper olarak harcanıyor bence forvet oynamalı yaşıda genç :D :tiphat:

iniesta balon ya

sol bek galiba iyi bi takimla anlasti gordum haberleri

Beyler bu Üründül'ün sesini kısmak için herhangi bir ekolayzır ayarı var mı?

Ömer üründül öldürdü beni,bu kaDar basit ve çağ dışı yorumcu olabilir mi.

Adam inesta,xavi,torres ve alonsoyu beğenmiyor:D:D tek bildiği şey pivot sanrofor ve kollektif futbol.Her maçta aynı yorumlar,ha birde bir takım gol attımı diğer takımın açılacağını çok iyi biliyor:asd::asd:

Ömer üründül öldürdü beni,bu kaDar basit ve çağ dışı yorumcu olabilir mi.

Adam inesta,xavi,torres ve alonsoyu beğenmiyor:D:D tek bildiği şey pivot sanrofor ve kollektif futbol.Her maçta aynı yorumlar,ha birde bir takım gol attımı diğer takımın açılacağını çok iyi biliyor:asd::asd:

O bildiğinden değil reyiz, öyle diyor ki seyirci maça heyecan gelecek zannetsin de maçı izlesin. Paralar cukkalansın işlem tamamdır :asd:

Ufak atta civcivler yesin.

Öncelikle şunu söyliyeyim ben kaleciler arasında futbolculardaki gibi inanılmaz farklar olduğuna inanan biri değilim.Kötü dediğiniz bir kaleci bile dünyanın en iyi kalecisinden daha iyi oynayabilir bir maçta mesela.

Konuya gelirsek Casillas realde olmasaydı casillas olurmuydu acaba?Bunu düşünmek lazım.Onur la ikisi inanılmaz çabuk cepheden gelen şutlarda başarılı bir kaleci.İkisininde yan toplarda zayıflığı var.Ben birkaç sene sonra eğer Onur avrupaya giderse hızla yükseleceğini düşünüyorum.

İkiside müthiş çabuk kaleci.

---------------------------------------------

Birde Serdar iniestaya balon demen tam bir skandal.Birde bana laf atıyorsun.

Burcu Esmersoy demiş ki:"Uzgunum Ronaldo, tum takim ceza sahasindayken tac cizgisinden serbest vurusu kaleye gonderen adam buyuk oyuncu olamaz!"

Burcu Esmersoy demiş ki:"Uzgunum Ronaldo, tum takim ceza sahasindayken tac cizgisinden serbest vurusu kaleye gonderen adam buyuk oyuncu olamaz!"

Ömer Üründül de Burcu Esmersoy da haklı. Aynı şey Lampard için de geçerliydi. Tabi teknik direktör bu olaya nasıl müsamaha gösteriyor orasını hala anlayamadım.

Portekizin yağtığı takım savunmasını görünce bir kez daha anladım ki rijkaard'ın antremanlarda ilk olarak yapması gereken bizim oyunculara takım savunmasını,hangi pozisyonda kimin nerede duracağını A'dan Z'ye kadar anlatması ve uygulatması lazım.

Böyle savunma yaparsak her takım ile başedebiliriz,hepimiz ortasaha ortasaha diyip duruyoruz ama önemli olan ileri uç taki oyuncular da dahil sistemli bir şekilde alanları kapatarak takım savunması yapmak,yerini boşaltan takım arkadaşının yerini doldurmak gibi temel bilgileri özeliklee bizim yerli oyuncularımızın kafasına iyice yerleştirmeliyiz.

---------Xabi A.--------

--Fab.---Xavi---İniesta--

----Torres--Villa--------

Olması gereken bu ken neden hala zorluyor takımı anlayamıyorum. Birde Ramos gerçeği var adamı her izlediğimde hayran oluyorum arkadaş. Maicon mu ? Ramos mu ? Ramos bence. Bu arada Ronaldo'da DK'daki ilk maçdan itibaren yaptığını yapıyor takımı batırıyor, hea aradan bi gol atar orasını bilemem ama adam gerçekten çok bencil yauv.

Ben aslında Ronaldo'nun bencillik yaptığına katılmıyorum. Çünkü Portekiz taktiğini tamamiyle Ronaldo üzerine kurmuş. Her şey ona bağlı. 6 kişi defansta, Almeida ile defans arasındaki bağı kurmak Ronaldo'nun görevi gibi. Tüm orta sahayı Ronaldo'nun bireysel yetenekleriyle katetmek istiyor Portekiz teknik direktörü. Bu yanlış ama başka çare yok gibi Portekiz'de...

Buna karşın Del Bosque daha kötü teknik olarak. Villa AML Torres AMC oynuyor, golü atacak adam yok ileride. Busqets - Alonso ikilisi tam olarak oyuna ağırlığını da koyamıyor. Xavi - Iniesta - Torres - Villa dörtlüsü ne yaparsa hücum olarak onu yansıtacak İspanya. Sergio -> Fabregas olması gerekiyor.

Hadi bakalım, ikinci yarı başlıyor...

Portekizin yağtığı takım savunmasını görünce bir kez daha anladım ki rijkaard'ın antremanlarda ilk olarak yapması gereken bizim oyunculara takım savunmasını,hangi pozisyonda kimin nerede duracağını A'dan Z'ye kadar anlatması ve uygulatması lazım.

Böyle savunma yaparsak her takım ile başedebiliriz,hepimiz ortasaha ortasaha diyip duruyoruz ama önemli olan ileri uç taki oyuncular da dahil sistemli bir şekilde alanları kapatarak takım savunması yapmak,yerini boşaltan takım arkadaşının yerini doldurmak gibi temel bilgileri özeliklee bizim yerli oyuncularımızın kafasına iyice yerleştirmeliyiz.

katilmakla beraber, Inonudeki Besiktas maci ve A. Madrid maclarinda bir nevi gerceklestirmistik aslinda..

Üst Alt