2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | İspanya 0-0 Portekiz | 29 Haziran | İkinci Yarı

Bence önemli olan takım olarak defans yaptıktan sonra takım olarak atak yapabilmek. Bunu da Portekiz başaramıyor işte, başarsalar Dünya'da ilk 5'e girerler...

Nasıl bir tepki alacağım bilmiyorum ama bence bu Torres çok abartılıyor . Rooney ,Villa ,Drogba , Eto´o gibi isimleri izledikçe bana sıradan geliyor nedense

Torres sakatlıktan yeni çıktığı için böyle.Yoksa Eto'o ve Villa'dan eksiği yok.

Cevap: 2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | İkinci Yarı

Lorente'nin golde payı büyüktü ayrıca Xavi'nin asisti de enfes.

Cevap: 2.Tur | İspanya 0-0 Portekiz | 29 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Öncelikle şunu söyliyeyim ben kaleciler arasında futbolculardaki gibi inanılmaz farklar olduğuna inanan biri değilim.Kötü dediğiniz bir kaleci bile dünyanın en iyi kalecisinden daha iyi oynayabilir bir maçta mesela.

Konuya gelirsek Casillas realde olmasaydı casillas olurmuydu acaba?Bunu düşünmek lazım.Onur la ikisi inanılmaz çabuk cepheden gelen şutlarda başarılı bir kaleci.İkisininde yan toplarda zayıflığı var.Ben birkaç sene sonra eğer Onur avrupaya giderse hızla yükseleceğini düşünüyorum.

İkiside müthiş çabuk kaleci.

---------------------------------------------

Birde Serdar iniestaya balon demen tam bir skandal.Birde bana laf atıyorsun.

beni taniyorsun dimi? az da olsa

iniestaya balon derken ne kastettigimi anlamissindir diye umit ediyorum

Cevap: 2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | İkinci Yarı

Forma yırtıldı sanırım rahatsız eden birşey var diyorlar.

Müthiş bir gol...Bu portekizede ancak İspanya böyle bir gol atabilirdi..Tores müthiş yetenekli olmasına rağmen takım oyunun çok bozuyor.Bir xavi bir iniestanın oyun zekasıyla hatta İspanyanın takım olarak oyun zekasıyla hiç uyuşmuyor...

Üst Alt