#20 Armindo Bruma - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hiç gerek yok olduğu yerde sürünmeye devam etsin.

Güzel çaktık yoksa fena elimizde patlayacaktı.

Bunu kiralamaya uğraşacağıma her türlü Onyekuru'yu bir sezon daha kiralamak için Everton'un kapısında yatarım.

Bu maçta iyi oynadı diye yazmıyorum bunları genel düşüncem Onyekuru'nun bundan çok daha büyük topçu olacağını biliyor ve hissediyorum.

Hiç gerek yok olduğu yerde sürünmeye devam etsin.

Güzel çaktık yoksa fena elimizde patlayacaktı.

Bunu kiralamaya uğraşacağıma her türlü Onyekuru'yu bir sezon daha kiralamak için Everton'un kapısında yatarım.

Bu maçta iyi oynadı diye yazmıyorum bunları genel düşüncem Onyekuru'nun bundan çok daha büyük topçu olacağını biliyor ve hissediyorum.

Cagneye satip parayi moses simona gomek

Onye
Bruma
Babel
Sol tarafa para harcamamaliyiz. Cagne ve Belhanda'nin parasi tumuyle 6 8 ve forvet icin kullanmaliyiz. Ayrica Fernandes de mutlaka rotasyona dahil edilmeli.
Belhanda
Fernando
Cagne ile 30 milyona guzel takim kurariz

Onye
Bruma
Babel
Sol tarafa para harcamamaliyiz. Cagne ve Belhanda'nin parasi tumuyle 6 8 ve forvet icin kullanmaliyiz. Ayrica Fernandes de mutlaka rotasyona dahil edilmeli.
Belhanda
Fernando
Cagne ile 30 milyona guzel takim kurariz

Bruma + Babel enfes olur. Bruma olmuyorsa Onyekuru bir sezon daha kiralanabilir. Kısa vadeli çözüm bundan iyisi olmaz. Ben de bütçenin büyük kısmının orta sahaya ayrılması taraftarıyım.

Beyinsiz bencilin önde gideni. Son senesinde en az 10 golümüzü yedi aptalca kendi atacam diye.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leipzig gelecek sezon sampiyonlar ligine katilacak ve Bruma transferi icin 500 bin € daha odeyecekler, boylece bonservisi icin toplam 14.75m odemis olacaklar. Eger Leipzig 2022'ye kadar sampiyonlar ligi veya avrupa ligine katilirsa 250 bin € daha odemek zorunda kalacaklar. Toplam 15 milyona satildi.

Leipzig gelecek sezon sampiyonlar ligine katilacak ve Bruma transferi icin 500 bin € daha odeyecekler, boylece bonservisi icin toplam 14.75m odemis olacaklar. Eger Leipzig 2022'ye kadar sampiyonlar ligi veya avrupa ligine katilirsa 250 bin € daha odemek zorunda kalacaklar. Toplam 15 milyona satildi.

500 uste biz verek kiralasinlsr
Ozani da kiralayak bosta yatmasin seneye

Enviado desde mi iPhone utilizando GSCimbom Forum

Trezeguet Mrezegue falan bunlar hikaye.

Bu cocugu kolundan tutup geri getirin. 500 bin € nuzu istemiyoruz Bruma yi geri verin bize, zaten oynatmiyorsunuz.

Nagelsmann da oynatmaz herhalde seneye, geri verin ulan karaoglanimizi.

Üst Alt